Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Automobilinio šaldytuvo remontas išgelbės Jūsų kelionę

  Kelionėse, ypač karštuoju metų sezonu, automobilinis šaldytuvas yra nepamainomas dalykas, suteikiantis daug komforto. Tačiau šis prietaisas, kaip ir visi buitiniai mechanizmai, linkęs laikas nuo laiko sugesti. Tuomet iškyla neišvengiama – automobilinių šaldytuvų remontas, bet kaip rasti geriausius  meistrus? Specialistai Vilniuje tikrai nepaliks jūsų bėdoje. Tiesiog kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar telefonu 8700 800 95 arba atvykite į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Automobilinių šaldytuvų remontas gali būti išvengiamas

  Jeigu norite, jog automobilinių šaldytuvų taisymas taptų reta problema, atidžiai tikrinkite jo maitinimo būklę. Taip išvengsite šio prietaiso gedimų ar automobilio akumuliatorius dažno išsikrovimo. Taip pat, nederėtų pamiršti veikiančio šaldytuvo automobilyje naktį. Tai padės išvengti didelių problemų. Visgi, turėtumėte žinoti, jog turimi  mūsų specialistų kontaktai jums  bet kokiu atveju leis problemas išspręsti kaip galima greičiau ir efektyviau.

   

  Patogus šaldytuvų taisymas

  Jeigu, sugedus transporto priemonės  šaldytuvui,  jūs neturite laiko atvykti į mūsų remonto centrą, o automobilio šaldytuvo taisymas būtinas tuoj pat, gera žinia yra ta, jog „Salvata“ meistras į namus atvyks nemokamai ne tik pas Vilniaus gyventojus, bet ir pas tuos, kurie gyvena 50 km. spinduliu nuo sostinės. Kaina pradedama  skaičiuoti tik nuo to momento, kai nustatomas gedimas ir pateikiamas šaldiklių remonto planas. Beje, jeigu jūsų automobilinio šaldytuvo gedimo priežastis – negrįžtamai sugedusi viena ar kita dalis, mūsų meistrai pasirūpins tuo ir šaldymo prietaisas vėl bus kaip naujas.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2