Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Barzdaskučių remontas Vilniuje

  Neveikia Jūsų barzdaskutė? Neskubėkite jos išmesti ir bėgti pirkti naujos. Barzdaskučių remontas yra įprastas ir ganėtinai dažnas, todėl ji tikrai dar gali būti išgelbėta. Jeigu gyvenate Vilniuje, kreipkitės į „Salvata“ specialistus, kurie turi ilgalaikę patirtį įvairiame buitinės technikos taisyme.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Barzdaskučių taisymas Vilniuje ir aplink

  Įmonės „Salvata“ meistrai išties puikiai atlieka savo darbą. Tai gali įrodyti ir jų suteikiama suremontuotos technikos garantija. Buitinės technikos taisymo kainos šioje įmonėje išties yra prieinamos daugeliui, be to, negalėdami greitai atlikti remonto, kai gedimas yra ganėtinai rimtas, „Salvata“ siūlo nemokamą pakaitinę techniką, todėl tikrai neliksite be pačių svarbiausių daiktų ilgam. Svarbu paminėti ir tai, jog galite ne tik atvykti į vieną iš įmonės servisų, bet ir užsisakyti paslaugą meistras į namus. Tai aktualu ne tik Vilniuje gyvenantiems žmonėms, tačiau ir įsikūrusiems sostinės apylinkėse, mat specialistai atvyksta ir į namus esančius 50 kilometrų spinduliu aplink šį miestą.

   

  Barzdaskučių taisymas gali būti išvengiamas

  Įsitikinkite, jog naudojatės ir prižiūrite barzdaskutę pagal visus gamintojo nurodymus. Elkitės švelniai, pernelyg nespauskite šio prietaiso prie veido, pašalinkite plaukelius, kurie užsilieka peiliukuose. Taipogi, nepamirškite pakrauti turimos priemonės ir nedelskite pernelyg ilgai – akumuliatoriui išsikraunant, ši gali skusti gerokai prasčiau.

  Visgi, jeigu turimas daiktas išties neveikia ir Jums reikalingas barzdaskutės taisymas, kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra barzdaskutės remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo barzdaskutės gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti barzdaskutės į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti barzdaskutės į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kodėl verta rinktis Salvatą barzdaskutėsremontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad barzdaskutės remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.