Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Blenderių remontas Vilniuje

  Blenderiai yra beveik kiekvieno mėgstančio gaminti virtuvėje. Jie pagelbėja lengviau susmulkinti maistą, pasidaryti skanią sriubą ar vaisių kokteilį, todėl yra puikus prietaisas gamybai. Visgi, blenderių remontas yra ganėtinai dažnas, kadangi šis daiktas, kaip ir bet kuri kita buitinė technika, gali sugesti. Jeigu Jums reikalingas skubus blenderių remontas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Greitas blenderių taisymas Vilniuje

  Blenderių taisymas mūsų meistrams tikrai nėra naujiena. Per ilgą laiką sukaupta patirtis taisant įvairią buitinę techniką padėjo mūsų nebestebinti esant įvairaus tipo gedimams. „Salvata“ meistrai remontuoja ne tik servise Vilniuje, tačiau atvyksta ir į namus. Meistras į namus yra gera alternatyva tiems, kurie neturi laiko ar galimybių keliauti į mūsų dirbtuves. Siūlome itin puikią kokybę, nemokamą specialistų iškvietimą, protingą kainą ir daug kitų privalumų.

   

  Tinkama blenderių priežiūra

  Prieš pirmą kartą naudodami blenderį, būtinai susipažinkite su jo instrukcija. Jokiu būdu nestatykite trintuvo ant pagrindo, kol indas dar nėra pilnai paruoštas naudojimui. Trindami sausus maisto produktus, nepamirškite įpilti bent šiek tiek vandens. Blenderį stenkitės naudoti ant lygaus paviršiaus, stebėkite, jog šis nenuslystų ir nenukristų, pavyzdžiui, nuo stalo ar spintelės, mat dėl didelio apsisukimų skaičiaus jis gali daug vibruoti. Jeigu blenderis ima skleisti keistą ar nemalonų kvapą – tuojau pat jį išjunkite.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą blenderių remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad blenderio remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus blenderio remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti blenderio gedimo.

  Kokia yra blenderio remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo blenderio gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.