Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Daugiafunkcinių puodų remontas Vilniuje ir Kaune

  Vis dažniau žmonių virtuvėje galime rasti daugiafunkcinius puodus, kurie prisideda prie lengvesnės maisto gamybos. Tai išties pravartus ir patogus prietaisas, tačiau, kaip ir bet kuri kita buitinė technika, jis taipogi gali sugesti. Tokiu atveju, Jums reikalingas skubus daugiafunkcinių puodų remontas. Kadangi mūsų meistrai stengiasi kuo greičiau suremontuoti Jums svarbius daiktus, jeigu to padaryti negalime, siūlome Jums pakaitinę techniką. Tad, jeigu Jums reikalingas daugiafunkcinių puodų taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu +370 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius arba Chemijos g.17C, Kaunas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Daugiafunkcinių puodų remontas patikėtas profesionalams

  „Salvata“ meistrai siūlo puikų kainos ir kokybės santykį. Tai įrodo ne tik daugiametė praktika tvarkant įvairią buitinę techniką, tačiau ir Lietuvoje garsių įmonių bei daugelio žmonių pasitikėjimas. Mūsų komandoje dirba tik ilgalaikę sukauptą patirtį turintys specialistai, kurių nebenustebins beveik joks gedimas, todėl savo daugiafunkcinių puodų remontą galite drąsiai patikėti „Salvata“ įmonėje dirbantiems meistrams.

   

  Taisymas jūsų namuose Vilniuje, Kaune ir aplink

  Kadangi mums svarbus klientų laikas, siūlome jiems dar vieną patogią paslaugą – meistras į namus. Ši galimybė galioja ne tik Vilniuje ar Kaune, tačiau ir aplink šiuos miestus, maždaug 50 kilometrų spinduliu. Meistras atvyks Jums patogiu laiku, tiesiog užpildykite mūsų internetiniame puslapyje esančią formą ir nurodykite problemą. Leiskite, jog Jūsų daugiafunkcinių puodų remontas taptų mūsų rūpesčiu, o mes Jums pažadame puikią kokybę ir protingą kainą.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti daugiafunkcio puodo į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti daugiafunkcio puodo į remonto centrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus daugiafunkcio puodo remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti daugiafunkcio puodo į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kodėl verta rinktis Salvatą daugiafunkcio puodo remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995 metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad daugiafunkcio puodo remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.