150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo dokumentų naikiklis? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Dokumentų naikiklių remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

   

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti techniką į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2065 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Dokumentų naikiklio remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Dokumentų naikiklių meistro iškvietimas į namus

  Dokumentų naikiklių taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  DOKUMENTŲ NAIKIKLIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Dokumentų naikiklių remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame dokumentų naikiklių taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias dokumentų naikiklių kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Dokumentų naikiklių remontas
  salvata kavos aparatų remontas

  Dokumentų naikiklių remontas detaliau

  Dokumentų naikikliai gali sugesti ar nusidėvėti

  Kiekvienas verslas ar individualią veiklą vykdantys asmuo, negalėtų savo veiklos kokybiškai vykdyti, jei nenaudotų įvairios paskirties dokumentų. Netrūksta įmonių, kuriose per dieną parengiami šimtai dokumentų. Didžioji dalis jų yra tokie, kad gali būti pasiekiami tik įgaliotiems asmenims, taip pat daugelis šių dokumentų turi ribotą saugojimo terminą ir jam pasibaigus būtina dokumentą sunaikinti. Tačiau šis procesas turi atitikti tam tikrus reikalavimus, tad paprasčiau juos sunaikinti šia tikslui skirtą įrenginį, t.y., dokumentų naikiklį. Tačiau toks įrenginys, kaip ir daugelis kitų, gali sugesti dėl įvairiausių priežasčių arba tiesiog natūraliai nusidėvėti, todėl pastebėjus, kad įrenginys tinkamai nefunkcionuoja, būtina priimti sprendimus.:

  Dokumentų naikiklio profesionalaus remonto eiga

  Savarankiškas dokumentų naikiklių taisymas nėra geras sprendimas, kadangi įrenginys – sudėtingas, sudarytas iš įvairių detalių, tad neturint profesionalių žinių bei įrangos, galima tik dar labiau pabloginti padėtį, o tai reikš, kad vėliau prietaiso remontas kainuos brangiau. Visų pirma, meistrai nustato konkretų (-čius) gedimą (-us), pavyzdžiui, popierius gali būti įstrigęs arba gali būti sugedęs variklis. Patyrę meistrai kruopščiai išvalo dokumentų naikiklį, kad pašalintų šiukšles ir visas kitas kliūtis, kurios gali trukdyti dokumentų naikiklio veikimui. Taigi, iškilus sudėtingoms problemoms, apsvarstykite galimybę ieškoti profesionalių remonto paslaugų. Patyrę meistrai gali efektyviai, saugiai diagnozuoti dokumentų naikiklio gedimus ir juos sutaisyti.

   

  Dažniausi dokumentų naikiklio gedimai

  • Variklio gedimai

  Jei dokumentų naikiklio variklis perdegė arba sugenda, gali tekti jį pakeisti. Tam reikia išardyti dokumentų naikiklį, kad būtų galima jį pasiekti ir pakeisti nauju.

  • Jutiklių gedimai

  Jutikliai aptinka popierių, jaučia dėžės talpą ir apima kitus veiksnius, reguliuojančius dokumentų naikiklio veikimą. Jei jutikliai yra  netinkamai suderinti arba sugedę, juos gali tekti sureguliuoti arba pakeisti.

  • Ašmenų gedimai

  Ašmenys laikui bėgant sudyla arba ašmenys gali būti pažeisti.

  • Guolių gedimai

  Sugedęs dokumentų naikiklio guolis gali sukelti neįprastą triukšmą, dokumentų naikinimas gali būti neefektyvus arba dokumentų naikiklis gali užstrigti, todėl guolius gali tekti pakeisti, kad būtų atkurtas tinkamas dokumentų naikiklio veikimas.

  • Valdymo skydelio gedimai

  Jei valdymo skydelis nereaguoja arba neveikia, gali reikėti taisyti arba keisti. Remontas apima elektros jungčių trikčių šalinimą ir valdymo skydelių komponentų testavimą.

  • Saugos funkcijų gedimai

  Įsitikinkite, kad visos saugos funkcijos, tokios kaip apsauga nuo perkaitimo ir automatinio sustabdymo mechanizmai, veikia tinkamai, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų ir prailgintumėte dokumentų naikiklio tarnavimo laiką.

   

  Požymiai, kad jau reikia remonto

  • Dokumentai sunaikinti reikia daugiau laiko

  Dokumentai, smulkinami ilgiau nei įprastai, gali signalizuoti apie dokumentų naikiklio perkrovą, susidėvėjusius ašmenis, nepakankamą tepimą arba variklio gedimą. Dėl pastebimo ilgesnio laiko naikinant dokumentus reikėtų atlikti dokumentų naikiklio techninę priežiūrą ir remontą, siekiant pagerinti jo veikimo efektyvumą.

  • Girdimi šaižūs garsai

  Keisti garsai dokumentų naikiklyje gali reikšti galimus gedimus, tokias kaip popieriaus strigtys, susidėvėję ar pažeisti ašmenys arba variklio gedimai, kuriuos galimai reikia pataisyti, kad būtų užtikrintas tinkamas dokumentų naikinimo veikimas.

  • Prietaisas itin įkaista arba apskritai neįsijungia

  Duomenų naikiklis gali neįsijungti arba įkaisti dėl įvairių veiksnių, pavyzdžiui, sugedusio maitinimo šaltinio, perdegusio saugiklio, sugedusio maitinimo jungiklio ar vidinių laidų gedimų.

  • Prietaisas nesustoja po smulkinimo

  Dėl automatinio paleidimo / sustabdymo funkcijos gedimų dokumentų naikiklis gali neįsijungti įdėjus popierių arba nesustoti po smulkinimo.

  • Iki galo nesusmulkina dokumentų

  Dokumentų naikiklis gali nebaigti dokumentų smulkinimo dėl galimų gedimų, tokių kaip popieriaus strigtis, dokumentų naikiklio perkaitimas, ašmenų sudilimas, variklio gedimai arba jutiklių gedimai.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti dokumentų naikiklius Kaune?

  Dauguma remonto darbų atliekami dar tą pačią dieną. Visgi tikslus laikas priklausys nuo gedimo rimtumo ir pačio dokumentų naikiklio modelio.

  Kokia yra dokumentų naikiklių remonto kaina?

  Remonto kainos yra individualios ir priklauso nuo atliekamų darbų pobūdžio bei sunkumo. Prieš pradedant darbus, meistrai informuos apie preliminarius kaštus ir, kokia bus kaina.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Grynaisiais

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95