150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo dujinis oro šildytuvas? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Dujinių oro šildytuvų remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

   

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti techniką į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2065 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Dujinio oro šildytuvo remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Dujinių oro šildytuvų meistro iškvietimas į namus

  Dujinių oro šildytuvų taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  DUJINIŲ ORO ŠILDYTUVŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Dujinių oro šildytuvų remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame dujinių oro šildytuvų taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias dujinių oro šildytuvų remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Dujinių oro šildytuvų remontas

  Dujinių oro šildytuvų remontas detaliau

  Dujinių konvektorių remontas

  Dujinis konvektorius yra dujinis oro šildytuvas, kuris veikia šilumą į kambarį atiduoda konvekcijos būdu. Norint suremontuoti dujinį konvektorių reikia išmanyti jo sandarą. Dujinis konvektorius degina gamtines dujas, butaną, propaną arba propano ir butano mišinį (SND) degimo kameroje. Degimo proceso metu susidariusi šiluma perduodama į šilumokaitį, paprastai pagamintą iš metalo. Kai šilumokaitis įkaista, jis sušildo aplinkinį orą konvekcijos būdu. Kai kuriuose dujiniuose konvektoriuose gali būti ventiliatorius, kuris padeda greičiau ir tolygiau paskirstyti šiltą orą visoje patalpoje. Oras reikalingas degimui dujiniuose šildytuvuose imamas iš lauko natūraliai arba ventiliatoriumi per pastato sienoje įtaisytą vamzdį. Daugelyje dujinių konvektorių yra termostatas, leidžiantis vartotojams nustatyti pageidaujamą temperatūrą. Jei nesate tikri dėl dujinio konvektoriaus remonto, geriausia pasikonsultuoti su Salvata meistru. Darbas su dujiniais konvektoriais gali būti pavojingas, todėl visada pirmenybę teikite saugai.

  Dujinių infraraudonųjų spindulių oro šildytuvų remontas

  Norint pataisyti dujinį infraraudonųjų spindulių oro šildytuvą, reikia išmanyti jo veikimo principą. Dujos užsidega degimo kameroje, todėl susidaro liepsna ir degimo produktai. Degimo produktai keliauja per metalinius vamzdžius. Šie vamzdžiai paprastai yra pagaminti iš medžiagų, turinčių didelį šilumos laidumą, pavyzdžiui, iš nerūdijančio plieno. Kai degimo produktai praeina per vamzdžius, jie perduoda šilumą į vamzdžio sieneles. Vamzdžių skleidžiama spinduliuotė sklinda infraraudonosios spinduliuotės pavidalu. Daugelyje dujinių  infraraudonųjų spindulių oro šildytuvų yra termostatiniai valdikliai, leidžiantys naudotojams nustatyti ir palaikyti norimą temperatūrą erdvėje. Norint efektyviai ir saugiai diagnozuoti gedimus ir juos išspręsti, būtina ieškoti profesionalios pagalbos.

   

  Dažniausi dujinių oro šildytuvų gedimai

  • Nekokybiškas montavimas

  Netinkamas dujinio šildytuvo montavimas gali kelti rimtą pavojų saugai, įskaitant dujų nuotėkį, apsinuodijimą anglies monoksidu ir gaisro pavojų.

  • Neteisingo išorinio termostato reguliavimas

  Netinkamai sureguliuotas išorinis dujinio oro šildytuvo termostatas gali būti nenuoseklios temperatūros ir neefektyvaus šildymo priežastis.

  • Netinkamos elektros instaliacijos

  Netinkama elektros instaliacija, pavyzdžiui, neteisingas laidų sujungimo eiliškumas, gali sukelti veikimo sutrikimus ir pavojų saugai. Be to, gali sumažėti dujinio oro šildytuvo efektyvumas, todėl kvalifikuotas meistras turi nedelsiant remontuoti dujinį oro šildytuvą.

  • Vamzdyje esantis oras

  Oras vamzdyje gali sukelti dujinio oro šildytuvo veikimo problemų, įskaitant degiklio uždegimo sunkumus, netolygą liepsną ir galimą dujinio oro šildytuvo komponentų pažeidimą.

  • Ventiliatoriaus gedimai

  Sugedęs dujinio oro šildytuvo ventiliatorius gali sukelti netinkamą šilumos paskirstymą, sumažėjusį efektyvumą ir galimą šildytuvo perkaitimą, todėl norint atkurti tinkamą funkcionalumą ir užtikrinti saugų veikimą, reikia patikrinti, remontuoti arba pakeisti ventiliatoriaus variklį, sparnuotę ar kitus variklio komponentus.

  • Nefunkcionuojantis oro slėgio jungiklis 

  Jei dujinio oro šildytuvo oro slėgio jungiklis neveikia, gali kilti problemų, tokių kaip netinkamas degimas ar dujų nuotėkis. Be to, oro šildytuvo gali netikėtai išsijungti, todėl kvalifikuotam meistrui gali tekti pakeisti oro slėgio jungiklį.

   

  Požymiai, kad jau reikia remonto

  • Prietaisas neįsijungia

  Jei dujinis oro šildytuvas neįsijungia, galimos gedimo priežastys apima dujų tiekimo (dujų vožtuvo), uždegimo elektrodų, liepsnos jutiklių, uždegimo ir liepsnos valdymo skydelio ar saugos mechanizmo gedimus. Trikčių šalinimo veiksmai gali apimti įsitikinimą, kad dujų tiekimas įjungtas ir tinkamas, uždegimo sistemos patikrinimą, slėgio jungiklių ir saugiklių apžiūrą.

  • Kibirkščiuoja uždegimo elektrodas degiklyje

  Jei uždegimo elektrodas kibirkščiuoja, tai gali būti uždegimo elektrodo gedimo požymis, todėl gali prireikti kvalifikuoto meistro konsultacijos.

  • Paleidimo metu jaučiamas šaltas oras

  Kai kuriais atvejais paleidžiant dujinį oro šildytuvą jaučiamas šaltas oras, ypač jei oro šildytuve yra ventiliatorius. Jei šaltas oras išlieka arba vėluoja įšilimas, tai gali būti susiję su šiais gedimais: nepakankamas dujų srautas, netinkamas degimas, užsikimšusios ventiliacijos angos, ventiliatoriaus valdymo termostato gedimai arba blogai veikiantis šilumokaitis.

  • Prietaisas nepakankamai šildo

  Jei dujinis šildytuvas pakankamai nešildo, šio gedimo galimos priežastys gali būti nepakankamas dujų tiekimas, per žemas dujų slėgis, netinkamai veikiantis termostatas, nešvarus arba užsikimšęs degiklis.

  • Neišsijungia

  Jei dujinis šildytuvas neišsijungia, tai gali būti išorinio termostato, dujų vožtuvo, uždegimo ir liepsnos valdymo skydelio ar saugiklių gedimai.

  • Prietaisas perkaista

  Tai gali būti temperatūrą ribojančio termostato arba ventiliatoriaus gedimų bei per didelio dujų tiekimo padariniai.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti dujinius oro šildytuvus?

  Remonto darbų trukmė priklauso nuo pačio gedimo ir įrenginio specifikos. Jeigu gedimas rimtesnis, darbas trunka ilgiau, bet didžiąją dalį problemų išsprendžiame greičiau nei per 24h nuo jų įregistravimo.

  Kokia yra dujinių oro šildytuvų remonto kaina?

  Kaip ir terminas, taip ir kaina priklauso nuo paties gedimo. Meistras apie dujinių oro šildytuvų remonto kainą informuoja prieš pradėdamas darbus.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Tai galite padaryti banko pavedimu, mokėjimo kortele arba grynaisiais pinigais.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95