Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Laidiniai arba akumuliatoriniai elektriniai įrankiai yra labai plati technikos sritis. Į ją įeina remonto technika, kaip gręžtuvai, suktuvai, perforatoriai, o taip pat ir statybinė technika, gausybė kitų prietaisų bei įrankių. Dėl intensyvaus naudojimo arba amžiaus, elektriniai įrankiai gali gesti, patirti pažeidimų. Vietoje to, kad juos išmestumėte, nurašytumėte ar skubėtumėte pakeisti, dažnai labiau apsimoka atvežti juos remontui. Elektrinių įrankių remontas gali padėti suteikti įrankiams naują gyvenimą ir vėl naudositės juo, kaip nauju. Na, o patirtos išlaidos bus daug mažesnės nei perkant visiškai naują.

  Atvežkite savo elektrinius įrankius į Salvata remonto centrą ir mes pasiūlysime geriausius sprendimus, o taisymo darbus atliksime sparčiai!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių įrankių taisymas Vilniuje

  Elektrinių įrankių taisymas gali atstatyti jų būklę į idealią ar kone idealią bei vėl puikiai tinkančią naudojimui. Kadangi gedimų gali būti įvairių, remontas – jo sudėtingumas ir trukmė gali labai skirtis, priklausomai nuo įrankio ir defekto tipo.
  Didžiąją dalį remonto darbų galime atlikti vos per 24 valandas, todėl jūsų įrankius sparčiai paruošime darbui ir greitai vėl galėsite būti produktyvūs, grįžti prie darbo arba atlikti kitas, planuotas užduotis.

  Elektrinių įrankių remonto kaina

  Elektrinių įrankių remonto kaina gali svyruoti ir skirtis kelis, keliolika ar net keliasdešimt kartų. Galutinė elektra varomų įrankių remonto kaina Vilniuje daugiausiai nuo problemos rimtumo. Pats remonto procesas gali būti paprastas arba sudėtingas. Nerekomenduojame įrankių remontuoti patiems, nes mūsų darbams suteikiama garantija, be to, juos atlieka kvalifikuoti specialistai, kurie dirba sparčiai. Dėl šių priežasčių, dažnai geriausia įrankį perduoti kvalifikuotam specialistui.

  Salvata remonto specialistai nustatys ir išspręs jūsų elektrinio įrankio gedimą, kad galėtumėte grįžti prie darbo. Siūlome įvairias paslaugas, remontuojame mėgėjiškus ir profesionalius įrankius.

  Atvežkite savo įrankius į mūsų remonto centrą Smolensko g.1, Vilniuje ir mūsų technikai nustatys defektą bei pateiks tikslią remonto paslaugų kainą. Jeigu norite sužinoti apytikrę, preliminarią kainą, galite su mumis susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu?

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Esame įrankių remonto ekspertai. Privačius ir verslo klientus visoje Lietuvoje sėkmingai aptarnaujame jau daugiau nei 25 metus, todėl elektrinių įrankių remontą patikėdami mums, prisijungsite prie daugybės patenkintų klientų. Įrankius remontuojame ir aptarnaujame tik su originaliomis ir licencijuotomis, sertifikuotomis dalimis, kurios atitinka kokybės standartus ir gali užtikrinti patikimumą bei tvirtumą naudoti.

  Visiems savo darbams suteikiame garantiją, todėl palikę savo elektrinius įrankius galėsite būti užtikrinti dėl maksimalios darbų kokybės.

  Jei jums reikia elektrinių įrankių remonto, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu. Mielai padėsime jums sugrąžinti įrankius į darbui tinkamą būklę bei atstatyti jų funkcionalumą, patarsime ir konsultuosime.

  Kiek trunka elektrinių įrankų remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal elektrinio įrankio gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po elektrinio įrankio remonto ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, elektriniam įrankiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95