Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinio radiatoriaus remontas leis ir vėl džiaugtis šiluma

  Namų ar darbo patalpų šildymas elektriniais radiatoriais šiomis dienomis tampa vis populiaresnis dėl gana mažų šių prietaisų instaliavimo, eksploatavimo ir įrangos atnaujinimo sąnaudų. Tačiau jie, kaip ir bet kurie kiti prietaisai, turi savybę sugesti ir, kaip taisyklė, pačiu netinkamiausiu metu. Tuomet, be abejonės, skubiai reikalingas elektrinių radiatorių remontas. Dėl to nerimauti nereikėtų – meistrai Vilniuje suteiks kokybiškas ir greitas paslaugas. Jums tereikia kreiptis į „Salvata“ telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių radiatorių remontas ir tinkama priežiūra

  Be minėtų žemų instaliavimo kaštų elektriniai radiatoriai pasižymi ir gana žemais eksploatavimo kaštais. Tuo tarpu jų priežiūra yra visai nesudėtinga – prieš sezoną elektrinius radiatorius tereikia dulkių siurbliu nuvalyti nuo susikaupusių dulkių. Dėl šių savybių elektrinių radiatorių taisymas, net jeigu prireikia tam ilgesnio laiko, nei kainos, nei remonto sudėtingumo atžvilgiu nesuteikia didelių problemų. 

   

  Meistras į namus – patogu ir nebrangu

  Platus įmonės „Salvata“ klientų ratas įrodo, jog meistras į namus – labai praktiška ir nebrangi paslauga. Verta žinoti, jog kaina pradedama skaičiuoti tik nuo to momento, kai nustatomas gedimas ir pateikiamas remonto planas. Be to, ne tik Vilnius, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės gyvenantys klientai specialistus į namus gali išsikviesti nemokamai. Tereikia paskambinti arba užpildyti užklausos formą. Tuomet jūsų elektrinių radiatorių taisymas taps mūsų rūpesčiu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2