Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių rankšluosčių džiovintuvų remontas Vilniuje

  Šiomis dienomis vis labiau populiarėja elektriniai rankšluosčių džiovintuvai. Tai yra išties patogus buitinės technikos prietaisas, tačiau kaip ir visi kiti daiktai – jis taipogi gali sugesti. Tokiu atveju, Jums reikalingas elektrinių rankšluosčių džiovintuvų remontas. „Salvata“ meistrai Vilniuje yra pasiruošę padėti, suteikdami itin kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kokybiškas elektrinių rankšluosčių džiovintuvų remontas

  „Salvata“ meistrai turi daug rekomendacijų bei gausų klientų ratą. Įmonėje dirbantys specialistai yra sukaupę ilgalaikę patirtį bei taisę didelę įvairovę skirtingų buitinės technikos prietaisų, todėl gali garantuoti Jums kokybišką, atsakingą bei kruopštų sugedusio daikto tvarkymą.

   

  Technikos remontas Vilniuje ir jo apylinkėse

  Nors „Salvata“ servisas yra įsikūręs Vilniuje, įmonė siūlo ir kitų alternatyvų, kaip sugedusius daiktus galite tvarkyti būtent čia, todėl, jeigu gyvenate ne sostinėje, o maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink, nenusiminkite, mat taipogi sulauksite pagalbos net ir būdami tiesiog namuose.

   

  Meistras į namus – alternatyva neturintiems laiko

  Kai kurie žmonės išties gali neturėti laiko arba galimybių atvykti į servisą. Tokiam atvejui įmonė siūlo alternatyvą – meistras į namus. Viskas, ką turite padaryti, tai užpildyti jų internetiniame puslapyje esančią formą. Tad, tai puiki išeitis Jums, jeigu norite sutvarkyti sugedusį daiktą, bet neturite galimybės vykti į servisą.

  Jeigu Jums reikalingas elektrinių rankšluosčių džiovintuvų taisymas, kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT- 03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti rankšluosčių džiovintuvo į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti rankšluosčių džiovintuvo į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus rankšluosčių džiovintuvo remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti rankšluosčių džiovintuvo į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kokia yra rankšluosčių džiovintuvo remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo rankšluosčių džiovintuvo gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.