Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Gruzdintuvių remontas Vilniuje

  Apskrudę bulvytės, traški vištiena – maistas, kuriam nėra abejingų nė vaikų, nė suaugusiųjų tarpe. Šiomis dienomis šiais skanėstais leidžia mėgautis įvairiausių modelių gruzdintuvės. O jų išties yra įvairiausių – su užrakinamu dangčiu, su paprastu dangčiu, rotacinės gruzdintuvės ar dar keletą kitokių. Su kiekviena diena atsiranda vis naujų modelių. Tad meistrams, kurių darbo kasdienybė yra įvairiausių prietaisų taisymas, tame tarpe ir gruzdintuvių remontas, reikia įgyti daug žinių ir praktikos.  Meistrai Vilniuje išties puikiai tai supranta ir savo darbą pažada atlikti kokybiškai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Gruzdintuvių remontas jums patogiu laiku

  Jeigu manote, jog atvykimas į mūsų dirbtuves atims pernelyg daug brangaus laiko, visuomet galime pasiūlyti paslaugą – taisymą namuose. Tereikia užsukti į „Salvata“ internetinį puslapį ir užpildyti užklausos formą, kurioje trumpai nurodysite iškilusias problemas ir patogų laiką, kada meistras gali atvykti į jūsų namus ar darbo vietą. Tuo pačiu, specialistai parinks trūkstamas ar negrįžtamai sugedusias detales. Gruzdintuvių remontas mūsų profesionaliems specialistams yra geri pažįstama kasdienybė, tad jie lengvai ir greitai susidoros su bet kokiais iššūkiais. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Skubame užtikrinti, jog tiek atvykus į „Salvata“ dirbtuves, tiek užsakius meistro į namus paslaugas kainos tikrai neišgąsdins ir stipriai nesiskirs. Kainos įvertinimas įvyks tuomet, kai meistras atvyks į pageidaujamą kliento vietą ir atliks gedimo diagnostiką. Jeigu jums reikalingas gruzdintuvių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek laiko užtrunka gruzdintuvo remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus gruzdintuvo gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus gruzdintuvo remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti gruzdintuvo į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kodėl verta rinktis Salvatą gruzdintuvo remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad gruzdintuvo remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.