Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių gruzdintuvių remontas Vilniuje

  Šiomis dienomis elektrinės gruzdintuvės vis labiau populiarėja mėgstančių gaminti virtuvėse. Visgi, jos kaip ir visa buitinė technika tikrai gali sugesti, tačiau neskubėti jos išmesti ir įsigyti naujos. Mūsų meistrai Vilniuje pagelbės Jums ir pasirūpins, kad elektrinių gruzdintuvių taisymas būtų atliktas kokybiškai ir už protingą kainą. Tad, jeigu Jums reikalingas elektrinių gruzdintuvių remontas – kreipkitės į mūs dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patogus ir paprastas taisymas

  Mūsų komandą sudaro tik profesionalūs, ilgalaikę patirtį sukaupę meistrai. Dėl šios priežasties, Jūsų mylima priemonė bus sutvarkyta kokybiškai ir atsakingai, stengsimės tai padaryti kuo įmanoma greičiau, o jeigu nepavyks – pasiūlysime Jums pakaitinę techniką. Pasitikime savo specialistų atliekamu darbu, todėl suteikiame tam tikrą garantiją suremontuotiems daiktams. Platus mūsų klientų ratas taipogi rodo ir tai, jog daugelis žmonių taip pat mumis pasitiki.

   

  Remontas net ir į namus

  Sugedus Jūsų buitinei technikai, galite atvykti į mūsų servisą Vilniuje. Visgi, jeigu tokios galimybės neturite, siūlome itin patogią paslaugą – meistras į namus. Specialistas gali atvykti tiek į vietą esančią sostinėje, tiek maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink ją. Meistro iškvietimas yra visiškai nemokamas, o kaina pradedama skaičiuoti tik nuo tada, kai specialistas nustato problemą. Norite šios paslaugos? Tuomet užpildykite internetiniame puslapyje esančią formą ir nurodykite priežastis, dėl kurių Jums reikalingas meistras.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokių gamintojų elektinius gruzdintuvus remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių elektinių gruzdintuvų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kokia yra elektinio gruzdintuvo remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo elektinio gruzdintuvo gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kaip apskaičiuojama elektinio gruzdintuvo remonto kaina?

  Kanią, kuri bus reikalinga norint sutaisyti elektinį gruzdintuvą apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.