Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Cikloninių krosnelių remontas Vilniuje

  Sugedo jūsų cikloninė krosnelė ir tai yra vienas iš nedaugelio prietaisų jūsų namuose, skirtų maisto gaminimui? Tai ne bėda. Jeigu jums reikalingas cikloninių krosnelių remontas, meistrai Vilniuje išties suteiks greitą ir kokybišką pagalbą. Jums tereikia paskambinti įmonės „Salvata“ meistrams telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Cikloninių krosnelių remontas ir taisymas

  Patys svarbiausi šių krosnelių privalumai –  jų kompaktiškumass, suderintas su funkcionalumu.  Dėka šviesos, halogenų ir karšto oro maistas paruošiamas gana greitai ir išlaiko puikiąsias savo savybes bei nepraranda vitaminų. Beje, cikloninės krosnelės puikiai padeda taupyti naudojamą elektrą. Kalbant apie šių krosnelių priežiūrą, reikia paminėti, jog bene svarbiausia yra tvarkingai ir saugiai įrengta elektros tiekimo instaliacija. Tai garantuos, jog cikloninių krosnelių remontas jus vargins kuo įmanoma rečiau. Paprastai šių krosnelių komplektaciją sudaro nemažai atskirų dalių. Tad jeigu jūsų prietaiso gedimo priežastimi taps sugedusi kuri nors cikloninės krosnelės detalė – „Salvata“ meistrai tuo pasirūpins. Jums patiems naujų dalių tikrai nereikės ieškoti. 

   

  Jūsų paslaugoms – remontas namuose

  Šiomis dienomis dažnas mūsų tiesiog neturime liko atvykti į remonto meistrų dirbtuves. Tokiu atveju tikrai pagelbėsime jums. Tegul cikloninių krosnelių taisymas tampa mūsų rūpesčiu. Užeikite į „Salvata“ puslapį, per keletą minučių užpildykite pageidaujamos paslaugos užklausos formą ir jau tą pačią dieną remonto specialistas pasibels į jūsų namų, ofiso ar kitos nurodytos vietos duris. Kainos įvertinimas įvyksta tuomet, kai meistras atvyksta į pageidaujamą kliento vietą ir atlieka gedimo diagnostiką.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą cikloninių krosnelių remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad cikloninių krosnelių remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus cikloninių krosnelių remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti cikloninių krosnelių gedimo.

  Kokia yra cikloninių krosnelių remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo cikloninių krosnelių gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.