Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių krosnelių remontas Vilniuje

  Nežiūrint to ar jūsų virtuvė yra labai erdvi ar jos plotas tesiekia 5 kvadratinius metrus, mėgautis skaniu ir sveiku maistu norisi visiems. Todėl antruoju atveju, kai reikia taupyti erdvę,  dažnai pasirenkamos kompaktiškos elektrinės krosnelės. Tai puiki alternatyva dideliems ir gremėzdiškiems maisto gaminimo prietaisams. Tačiau ką daryti, kai šis prietaisas sugenda? Pirmiausia derėtų nusiraminti ir žinoti, jog jums reikalingas elektrinių krosnelių remontas ir meistrai Vilniuje jums tikrai padės. Tereikia paskambinti įmonės „Salvata“ meistrams telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių krosnelių taisymas ir priežiūra

  Bene svarbiausias šių krosnelių privalumas yra jų kompaktiškumas, suderintas su funkcionalumu, kuris prilygsta bet kokiai didelei dujinei viryklei ar net pranoksta ją. Jeigu jūsų elektrinė krosnelė turi temperatūros reguliatorių, laikmatį ir apsaugą nuo perkaitimo, tuomet galite būti tikri, jog tai stipriai sumažins elektros sąnaudas. Kalbant apie šių krosnelių priežiūrą, reikia paminėti, jog bene svarbiausia yra tvarkingai ir saugiai įrengta elektros tiekimo instaliacija. Tai garantuos, jog elektrinių krosnelių remontas jus vargins kaip galima rečiau.

   

  Remontas namuose – patogu ir nebrangu

  Platus įmonės „Salvata“ klientų ratas įrodo, jog meistras į namus – labai praktiška ir nebrangi paslauga. Verta žinoti, jog kaina pradedama skaičiuoti tik nuo to momento, kai nustatomas gedimas ir pateikiamas remonto planas. Be to, ne tik Vilnius, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės gyvenantys klientai specialistus į namus gali išsikviesti nemokamai. Tereikia paskambinti arba, užsukus į įmonės puslapį, užpildyti užklausos formą. Tuomet jūsų elektrinių krosnelių taisymas taps mūsų rūpesčiu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus elektrinių krosnelių remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti elektrinė krosnelės gedimo.

  Kokių gamintojų elektrines krosneles remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių elektrines krosneles taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kaip apskaičiuojama remonto kaina?

  Suma, kuri bus reikalinga norint sutaisyti elektrinę krosnelę apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.