Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ledaus aparatų remontas leis ir vėl džiaugtis gaiva

  Ledų aparatai leidžia namų sąlygomis pasigaminti išties puikaus skonio ledų ir gerai atšaldyti kokteilius. Tačiau tokią nuostabią galimybę vaikų šventę ar draugų vakarėlį paversti nepamirštamu renginiu, visuomet gali sugadinti šio prietaiso gedimai. Be abejonės, tokiu atveju  jums reikalingas ledų aparato remontas. Net jeigu tai nutiko visi netikėtai, nusiminti tikrai nereikia. Meistrai Vilniuje jums suteiks greitą ir operatyvią pagalbą. Į „Salvata“ meistrus galite kreiptis jau dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patikimas  taisymas – garantuota  kokybė

  „Salvata“ meistrams neįveikiamų užduočių nėra. Tą puikiai įrodo ne vienerių metų praktika ir įgytas tiek privačių klientų, tiek Lietuvoje garsių įmonių pasitikėjimas. Mūsų įmonės klientų tarpe rasite tokius garsius vardus kaip EMSI, DNB, „Žemaitijos pienas“, „Biovela“, „Euro vaistinė“ ir kt. Komandoje dirba profesionalai, kuriems pavaldus bet koks tiek smulkesnės, tiek profesionalios buitinės technikos taisymas. Todėl galite drąsiai patikėti savo ledų aparato remontą mums. Kokybę ir greitą aptarnavimą  pažadame atsakingai. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Tausodama savo klientų laiką, mūsų įmonė siūlo paslaugą – meistras į namus. Jeigu baiminatės, jog tokia paslauga jums brangiai kainuos, užtikriname, kad  taip nėra. Nemokamu meistro iškvietimu gali pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės esantys klientai. Meistras į namus atvyks jums patogiu laiku, kurį nurodysite paskambinę mums arba užpildę užklausos formą įmonės puslapyje. Tegul jūsų ledų aparato remontas tampa mūsų rūpesčiu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2