Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Operatyvus lygintuvų remontas

  Jeigu esate tas žmogus, kuris mėgsta švarą ir nepriekaištingą aprangos bei aplinkos išvaizdą, be abejonės, jūsų namuose galima rasti lygintuvą. Kaip žinia, lygintuvai, kaip ir bet kuri kita buitinė technika, dažnai genda. Tuomet vienu svarbiausių rūpesčių tampa lygintuvų remontas. Jaudintis dėl to nereikėtų. Patyrę meistrai Vilniuje visuomet pasiruošę padėti. Jeigu jums reikalingas lygintuvų taisymas – kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

   

  Dažnai nutinka taip, jog sugedus lygintuvui Jums jo būtinai reikia artimiausiu metu, tačiau neturite laiko atvykti į remonto centrą. Tai ne bėda. Visuomet galite išsikviesti meistrą į namus internetu. Tiesiog, pildant užklausos formą, tereikia kuo detaliau išdėstyti kilusias problemas. Tokia informacija leis profesionalams iš karto nustatyti, koks remontas reikalingas Jūsų lygintuvui. O paslaugos kaina tikrai prieinama.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Lygintuvų gedimo priežastys

  Salvata specialistų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių lygintuvų gedimo priežasčių. Visgi, specialistai įvardija dvi pagrindines priežastis, kada lygintuvas sugenda:
  – Buitinis prietaisas yra netinkamai naudojamas;
  – Susidėvi tam tikros detalės.
  Tiek vienu, tiek kitu atveju jūs sulauksite pagalbos. Jeigu netinkamai naudojatės lygintuvu, meistrai išsamiai paaiškins  daromas klaidas. Tuo tarpu, jeigu sugedo viena ar kita lygintuvo detalė, specialistai be vargo ją pakeis nauja ir galėsite vėl džiaugtis puikiai veikiančiu lygintuvu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2