Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Maisto atliekų smulkintuvų remontas Vilniuje ir Kaune

  Nieko nenustebinsime pasakydami, jog užsikimšusios kriauklės ar kanalizacijos problemas be vargo pašalina maisto atliekų smulkintuvai. Tačiau sugedus šiems prietaisams visuomet iškyla aktualus klausimas – maisto atliekų remontas ir kaip surasti patikimus jų gedimų šalinimo specialistus. Meistrai Vilniuje bei Kaune jums suteiks išties kokybiškas paslaugas. Tereikia kreiptis į „Salvata“ specialistus telefonu +3 700 800 95 arba atvykti į vieną iš remonto centrų adresu: Smolensko g. 1, LT-03202. Vilnius arba Chemijos g.17C, Kaunas. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Patikėkite savo maisto atliekų smulkintuvo taisymą profesionalams

  Tiek maisto atliekų smulkintuvo priežiūra, tiek jų remontas reikalauja nemažai žinių ir patirties. Todėl jeigu ėmė strigti šių prietaisų darbas, nedelskite. Tegul jūsų maisto atliekų smulkintuvo taisymas tampa mūsų rūpesčiu. Tuo tarpu, mes įsipareigojame, jog profesionalūs meistrai ne tik pasirūpins jūsų prietaisu, bet ir suteiks reikiamų žinių, kaip prižiūrėti jį, jog ateityje nekiltų problemų. Beje, jeigu gedimo priežastimi taps negrįžtamai sugedusios detalės – tuoj pat tuo pasirūpinsime. 

   

  Remontas atliekamas ir namuose

  Neturite laiko atvykti į mūsų remonto centrą? Užsukite į „Salvata“ puslapį. Per keletą minučių užpildysite užklausos formą, pateiksite trumpą iškilusių problemų sąrašą ir suderinsime laiką, kada  meistras galėtų atvykti į namus ar darbo vietą. Remonto kaina už maisto atliekų smulkintuvo remontą mūsų centre pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai atvyksta meistras ir atlieka gedimų diagnostiką. Nemokamu meistro atvykimu gali pasinaudoti ne tik Vilnius ar Kaunas, bet ir 50 km. spinduliu nuo šių miestų įsikūrę klientai.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą smulkintuvų remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad smulkintuvų remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti smulkintuvo į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti smulkintuvo į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kiek laiko užtrunka smulkintuvo remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus smulkintuvo gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.