Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Mobilių kondicionierių taisymas Vilniuje ir Kaune

  Patalpų šildymui dažnai naudojami įvairūs kondicionieriai. Itin populiarūs šiomis dienomis  – mobilūs kondicionieriai. Jie lengvai pernešami iš vienos patalpos į kitą ir yra skirti nedidelių patalpų vėsinimui. Norime to ar ne, mobilūs kondicionieriai ima ir sugenda. Dažniausiai – pačiu netinkamiausiu metu. Itin karštą dieną tai gali sukelti daug nepatogumų. Tuomet iškyla aktualus klausimas – greitas ir efektyvus mobilių kondicionierių remontas. Skubame nuraminti, mūsų meistrai Vilniuje ar Kaune jums padės ir galėsite vėl džiaugtis veikiančiu kondicionieriumi. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Mobilių kondicionierių remontas profesionaliai ir greitai

  Mūsų įmonės „Salvata“ specialistams jau daugiau  nei 10 metų pavaldus bet kokios buitinės technikos taisymas. Mūsų profesionalų praktikoje puikuojasi tiek smulkios buitinės technikos, tiek profesionalios įrangos remonto darbai. Tad nepaisant to ar sugedo jūsų lygintuvas, ar staiga ėmė strigti skalbimo mašinos centrifuga, ar perneštas į kitą patalpą nustojo veikti mobilus kondicionierius, galite būti tikri, jog „Salvata“ meistrai susidoros su visais iššūkiais. 

   

  Meistras į namus – paprastai pasiekiama paslauga

  Ši paslauga – didelis patogumas. Juolab, kad kaina pradedama skaičiuoti, kai meistras nustato gedimą ir pateikia mobilių kondicionierių remonto planą.  Tuo tarpu, jums tereikia  „Salvata“ įmonės puslapyje užpildyti užklausos formą ir nurodyti iškilusias problemas bei pageidaujamą laiką, kada specialistai galėtų atvykti. 

  Turėtumėte žinoti, jog „Salvata“ specialistai jau ne vienerius metus ne tik taiso bei remontuoja pačius įvairiausius prietaisus, bet ir parenka trūkstamas ar sugedusias detales. Jeigu jums reikalingas mobilių kondicionierių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius. Taip pat dirbame ir Kaune, o mūsų serviso laikinojoje sostinėje adresas yra Chemijos g. 17C LT-51332 Kaunas.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2