Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!





  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Monitorius yra svarbi stalinio arba stacionaraus kompiuterio dalis. Tam, kad pavyktų dirbti, žaisti žaidimus ar kitaip naudotis kompiuteriu, monitorius turi būti techniškai tvarkingas. Rinkoje yra LCD, LED ir daug kitų tipų monitorių. Kiekvienas iš jų pasižymi savo privalumais, o taip pat turi ir remonto specifiką. Jei turite problemų su monitoriumi, svarbu rasti patikimus meistrus, kurie galėtų tinkamai atlikti darbą. Požymiai, rodantys, kad jums gali būti reikalingas monitorių remontas, yra: neįsijungiantis monitorius, išsiliejęs vaizdas, iškraipytas vaizdas, mirgėjimas ir kita.

  Salvata siūlo monitorių remonto paslaugas Vilniuje ir Kaune už prieinamą kainą. Turime patirties remontuojant visų tipų monitorius – nuo mažos iki didelės įstrižainės, nuo darbui skirtų biudžetinės klasės iki premium segmento žaidimams arba darbui su vaizdine medžiaga tinkančių modelių. Pašalinsime problemą, pakeisime sugedusius komponentus ir greitai suremontuosime jūsų monitorių.

  Turėdami ilgametę patirtį šioje srityje, mūsų kvalifikuoti meistrai gali padėti toliau sėkmingai naudoti puikios kokybės įrangą. Be to, siūlome konkurencingas visų savo paslaugų kainas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Monitorių taisymas Vilniuje ir Kaune

  Monitorių taisymas Vilniuje neturėtų kelti rūpesčių. Susisiekite su Salvata šiandien ir leiskite mums pasirūpinti visais jūsų remonto poreikiais. Galite tiesiog užpildyti užklausos formą internetu, ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.

  Suremontavus, jūsų monitoriui bus suteikiama garantija pakeistoms detalėms ir atliktam darbui. Taigi, jei per tą laiką iškiltų ta pati ar susijusi problema – ją išspręsime nemokamai.

  Jeigu norite, kad jūsų monitorių suremontuotumėte, atvežkite jį į mūsų remonto centrą adresu Smolensko g. 1, Vilniuje arba Kaune, Chemijos g.17C, Kaunas.

  Monitorių remonto kaina

  Paslaugų kaina monitorių remontui gali labai skirtis, priklausomai nuo to, kokį monitorių reikia remontuoti, koks remonto sudėtingumas ir kai kurių kitų faktorių. Mes optimizuojame įvairius procesus todėl remonto paslaugos yra kokybiškos, tačiau kainos taip pat išlieka patrauklios, tad taisymas Salvata remonto centre – apsimoka.

  Apie preliminarią darbų kainą informuosime dar prieš priimdami monitorių remontui, o tikslią kainą įvardinti galėsime tada, kai tiksliai nustatysime gedimą ir reikalingus atlikti darbus, sudarysime keičiamų komponentų sąrašą ir kita. Apie tai, kokia bus galutinė taisymo kaina, visada informuojame klientus.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Turime ilgametę patirtį šioje srityje. Salvata sėkmingai veikia nuo 1995 metų, tad per tą laiką įgavome verslo ir privačių klientų pasitikėjimą. Siūlome konkurencingas visų savo paslaugų kainas, įskaitant monitorių remontą. Po to, kai mūsų meistrai baigia jūsų monitoriaus remontą, jam suteikiama papildoma garantija.

  Mūsų komandoje dirba daugiametę patirtį tvarkant kompiuterinę techniką ir ekranus bei elektroniką turintys specialistai. Be to, daugumą remonto užsakymų atliekame per 24 valandas ar greičiau.

  Jeigu sugedo monitorius – nieko nelaukite, o kreipkitės į tuos, kurių patirtis, žinios bei turima įranga išsprendžia net ir pačias sudėtingiausias problemas.

  Kiek trunka monitorių remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal monitoriaus gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po monitoriaus remonto ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, monitoriui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95