Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Oro drėkintuvų remontas Vilniuje ir Kaune

  Prasidėjus šildymo sezonui, tiek namų, tiek darbo patalpoms iškyla pernelyg  išsausėjusio oro pavojus. Tą reguliuoti puikiai padeda oro drėkintuvai. Tačiau, kaip žinia, šie prietaisai gali imti ir sugesti. Tuomet, be abejonės, reikalingas skubus ir kokybiškas oro drėkintuvų remontas. Meistrai Vilniuje neleis jums kentėti šių problemų sukeliamo diskomforto ir jūsų oro drėkintuvas vėl veiks kaip naujas. Jeigu jau nutiko tokia nelaimė, jums tereikia kreiptis į „Salvata“ meistrus  dabar telefonu +370 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius arba Chemijos g. 17C, Kaunas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Oro drėkintuvų remontas yra išvengiama problema

  Svarbiausia, anot specialistų, atidžiai žiūrėti, kokį vandenį naudojate oro drėkintuvams. Šiems prietaisams kenkia pernelyg kietas vanduo, todėl gali prireikti dažnai keisti vandens filtrus. Oro drėkintuvo taisymas taps kur kas retesnis, jeigu atsižvelgsite į oro sąlygas kieme. Kuo temperatūra žemesnė, tuo oro drėgmės kiekis patalpoje sumažėja. Tokiu atveju oro drėkintuvas atliks nereikalingą darbą, o jo nusidėvėjimas taps vis labiau realesne tikimybe. Todėl tinkamai eksploatuokite šį prietaisą, tuomet oro drėkintuvų remontas vargins itin retai. 

  Meistras į namus – greita ir kokybiška

  Tai didelis patogumas ir laiko taupymas. Juolab, kad kaina pradedama skaičiuoti, kai meistras nustato gedimą ir pateikia oro drėkintuvų remonto planą. Tuo tarpu, jums tereikia  „Salvata“ įmonės puslapyje užpildyti užklausos formą ir nurodyti iškilusias problemas bei pageidaujamą laiką, kada specialistai galėtų atvykti. Užsakyti meistro atvykimą į namus galite ir paskambinę telefonu ar atvykę į mūsų dirbtuves.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokių gamintojų oro drėkintuvus remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių oro drėkintuvų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti oro drėkintuvo į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti oro drėkintuvo į remonto cetrus Vilniuje ar Kaune. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kiek laiko užtrunka oro drėkintuvo remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus oro drėkintuvo gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.