Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Oro sausintuvų remontas Vilniuje

  Šiomis dienomis bet kokius buityje ar darbo aplinkoje esančius nepatogumus ir sveikatai žalingus veiksnius galima kontroliuoti įvairių prietaisų pagalba. Vieni tokių – oro sausintuvai. Jie reikalingi normaliam drėgmės lygiui palaikyti bet kokiose patalpose. Tuo atveju, kai šie prietaisai sugenda, norint išvengti diskomforto ar net sveikatos problemų, neatidėliotinai reikalingas oro sausintuvų remontas. Meistrai Vilniuje gali suteikti išties greitas ir kokybiškas šių prietaisų taisymo paslaugas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Oro sausintuvų remontas – kaip to išvengti

  Kad oro sausintuvų remontas jūsų kasdienybėje būtų kuo retesnis rūpestis, šiuos prietaisus reiktų prižiūrėti ir eksploatuoti pagal esamus reikalavimus. Tuo tarpu, specialistai teigia, jog oro sausintuvai reikalauja gana minimalios priežiūros. Beje jie neturi jokių keičiamų eksploatacinių medžiagų. Tad oro sausintuvų priežiūra apsiriboja tik apsauginio filtro valymu, ant kurio kaupiasi dulkės ir įvairiausi nešvarumai. Kuo ilgiau išlaikysite prietaisą švarų, tuo ilgesnis bus jo kokybiško veikimo laikas. 

   

  Remontas namuose

  Dažnai nutinka taip, jog sugedus bet kokiam prietaisui, sunku atrasti laiko atvykimui į meistrų dirbtuves. Įmonės „Salvata“ specialistai pasiruošę tokiems atvejams. Mes galime pasiūlyti paslaugą – meistras į namus. Ja gali pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai, bet 50 km. spinduliu nuo sostinės įsikūrę asmenys ar įmonės. Kaina neišgąsdins, nes ji pradedama skaičiuoti tik nuo to momento,  kada atliekama gedimo diagnostika ir parenkamas oro sausintuvų taisymo planas. 

   

  Ištikus bėdai nedelsdami kreipkitės į profesionalus

  „Salvata“ specialistai jau ne vienerius metus taiso bei remontuoja pačius įvairiausius prietaisus ir parenka trūkstamas ar sugedusias detales. Jeigu jums reikalingas oro sausintuvų  taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus ju dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra oro sausintuvo remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo oro sausintuvo gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kokių gamintojų oro sausintuvo remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių oro sausintuvų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti oro sausintuvo į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti oro sausintuvo į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.