Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ozono generatorių remontas Vilniuje

  Ozono generatoriai yra nepamainomi prietaisai kai norima patalpų orą išvalyti nuo mikrobų, bakterijų ar kokių nors žmogaus organizmui žalingų chemikalų. Kai šie prietaisai ima gesti, tuomet, be abejonės, gali kilti nesklandumų ir paniškų nuotaikų. Ypač tuo atveju, jeigu vienose ar kitose patalpose yra išties labai kenksmingų žmogaus organizmui medžiagų. Tokiu atveju jums reikalingas skubus ozono generatorių remontas. Miestrai Viniuje jums tikrai padės. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Ozono generatorių taisymą patikėkite tik profesionalams

  Įmonės „Salvata“ specialistams neįveikiamų darbų nėra. Ne išimtis ir ozono generatorių remontas. Mūsų specialistai daugiau nei 10 metų taiso pačius įvairiausius buitinius ir pramoninius prietaisus. Tai reiškia, jog visai nesvarbu ar jums sugedo plaukų džiovintuvas, ar bulvių gruzdintuvė ir keli ozono generatoriai mūsų meistrai visuomet ras sprendimą, kaip greitai ir kokybiškai sutaisyti jūsų sugedusį namų ar darbo aplinkoje būtiną prietaisą. 

   

  Meistras į namus už prieinamą kainą

  Norėdami kuo skubiau sutaisyti sugedusį ozono generatorių turėtumėte tuoj pat susisiekti su „Salvata“ meistrais. Jeigu nerimaujate, jog meistras į namus – tai neabejotinai didelė kaina, nuraminsime, jog tiek Vilniaus gyventojams, tiek 50 km. spinduliu nuo sostinės gyvenantiems klientams ši paslauga yra  nemokama. O kaina pradedama skaičiuoti tik nustačius gedimo diagnostiką ir sudarius ozono generatoriaus remonto planą. Beje, mūsų meistrai visuomet pasirengę pasiūlyti pakaitinę techniką tuo atveju, jeigu ozono generatorių taisymas užsitęs ilgesnį laiką.

  Jeigu jums reikalingas ozono generatorių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2