Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Mikserių remontas Vilniuje

  Šiandien maisto gamyba tiek namuose, tiek darbo vietoje, sakykim, kavinėje ar restorane, sunkiai įsivaizduojama be mikserių. Jų pagalba gaminami patys sudėtingiausi ir įvairiausių skonių kulinariniai šedevrai. Tad visai nenuostabu, jog, sugedus šiam prietaisui, visas darbo procesas ima strigti ir išgauti norimą rezultatą gali būti labai sudėtinga. Tuomet, neabejotinai, jums reikalingas skubus mikserių remontas. Meistrai Vilniuje be vargo ir greitai suteiks tokias paslaugas. Jums tereikia susisiekti su mūsų įmonės „Salvata“ meistrais telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Mikserių remontas gali būti išvengiamas

  Jeigu norite, jog jūsų mikseris ilgai džiugintų savo nepriekaištingu darbu ir mikserių taisymas jus vargintų kaip galima rečiau, tuomet turite tinkamai prižiūrėti šiuos prietaisus – teigia „Salvata“ meistrai. Tiek rankiniai, tiek stacionarūs mikseriai turi papildomų detalių ir antgalių. Juos prižiūrėti ir visuomet laikyti sausai ir švariai – tai tiesiausias kelias į šių prietaisų ilgaamžiškumą ir kokybiškai atliekamą darbą. Todėl baigę darbo procesą visuomet kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite visas mikserio pagalbines dalis ir antgalius.

   

  Mikserių  remonto užsakymas internetu – greita ir racionalu

  Jeigu neturite laiko atvykti į meistrų dirbtuves, tikrai tai nėra svari priežastis atsisakyti kokybiško mikserių remonto. „Salvatos“ specialistai jums gali pasiūlyti meistro į namus paslaugas ir mikserių taisymas taps tik prisiminimu. Jums tereikia mūsų puslapyje užpildyti užklausos formą ir trumpai išdėstyti nutikusią problemą. Patyrę meistrai greitai nustatys gedimo priežastį ir, atvykę pas jus, pašalins ją. Dėl kainos nesijaudinkite, meistras į namus – nemokama paslauga ne tik Vilniaus gyventojams, bet ir klientams įsikūrusiems 50 km. spinduliu nuo sostinės.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą mikserių remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad mikserių remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kokia yra mikserių remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo mikserio gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kokių gamintojų mikserius remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių mikserių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.