Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Plaukų džiovintuvų remontas Vilniuje

  Plaukų džiovintuvas – labai svarbi detalė formuojant šukuoseną bei norimą įvaizdį. Jam sugedus gali atsirasti šiokia tokia panika arba nusivylimas, tačiau nusiminti nevertėtų – jį išties įmanoma pataisyti. Mūsų profesionalūs meistrai Vilniuje yra pasiruošę Jums padėti, o jeigu reikės – netgi atvykti į namus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Plaukų džiovintuvų remontas – garantuota kokybė

  Plaukų džiovintuvų remontas išties yra ganėtinai dažna paslauga. Nors kai kurie iš mūsų sugedus tokio tipo daiktams iškart lekia pirkti naujo, reikėtų nepamiršti, jog šį prietaisą dar įmanoma išsaugoti. „Salvata“ dirbantys specialistai savo paslaugas siūlo už išties prieinamą kainą. Jie turi ilgametę sukauptą patirtį, taisant įvairią buitinę techniką, todėl galite būti ramūs dėl šios įmonės suteikiamų paslaugų kokybės.

   

  Meistras į namus Vilniuje – puiki alternatyva neturintiems laiko

  Meistras į namus yra puikus pasiūlymas tiems, kurie neturi laiko ar galimybių į servisą atvykti patys. Jums tereikia užpildyti įmonės internetiniame puslapyje esančią užklausos formą ir nurodyti iškilusią problemą bei laiką, kada meistras jau gali atvykti. Svarbu paminėti, kad specialistą į namus iškviesti galima ne tik sostinėje, tačiau ir artimiausiose jos apylinkėse, maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink, tad net ir gyvendami užmiestyje galėsite sutaupyti savo laiko bei išsikviesti meistrą į namus.

  Tad, jeigu jums reikalingas plaukų džiovintuvų taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra plaukų džiovintuvo remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo plaukų džiovintuvo gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kokių gamintojų plaukų džiovintuvus remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių plaukų džiovintuvų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti plaukų džiovintuvo į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti plaukų džiovintuvo į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.