Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Plaukų kirpimo mašinėlių remontas Vilniuje

  Sugedo plaukų kirpimo mašinėlė? Ne bėda! Jeigu gyvenate Vilniuje, galite kreiptis į „Salvata“ meistrus, kurie remonto paslaugas suteikia praėjus ne ilgiau nei parai nuo užsakymo priėmimo. Be to, jeigu daikto gedimas būtų itin rimtas, o taisymas pareikalautų gerokai daugiau laiko, įmonė gali suteikti pakaitinę priemonę. Tad, jeigu jums reikalingas plaukų kirpimo mašinėlės taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą,  adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Plaukų kirpimo mašinėlių remontas – įmanomas!

  Sugedus tam tikrai buitinei technikai, kartais nė nesusimąstydami galime nuspręsti, jog metas pirkti naują. Visgi, tai nebūtinai tiesa – galbūt ši gali būti paprasčiausiai sutaisyta? Tikėtina, jog taip sutaupysite šiek tiek pinigų, mat remonto kaina galimai bus pigesnė, nei visiškai naujos priemonės įsigijimas. „Salvata“ meistrai yra išties patikimi, mat yra sukaupę ilgametę patirtį ir susidūrę su įvairiausių rūšių gedimais, todėl neišmeskite sugedusio daikto – galbūt dar įmanoma jį sutaisyti. 

   

  Meistras į namus Vilniuje ir aplink

  Plaukų kirpimo mašinėlių remontas gali nebeatrodyti tokia puiki mintis, jeigu neturite laiko vykti į servisus. Visgi, „Salvata“ net ir tokioms aplinkybėms turi išeitį – meistras į namus. Tokiu atveju, Jums nereikės gaišti papildomo laiko ar galvoti, kaip nuvežti sugedusį prietaisą į servisą, jeigu neturite tam galimybių. Be to, meistrai į namus atvyksta ne tik Vilniuje, tačiau ir 50 kilometrų spinduliu aplink, todėl pagalbos sulaukti galite ne tik sostinėje, bet ir tuomet, jei gyvenate šalia.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra kirpimo mašinėlės remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo kirpimo mašinėlės gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti kirpimo mašinėlės į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti kirpimo mašinėlės į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kodėl verta rinktis Salvatą kirpimo mašinėlės remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad kirpimo mašinėlės remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.