Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Plaukų tiesintuvų remontas Vilniuje

  Plaukų tiesintuvas yra neatsiejama beveik kiekvienos merginos gyvenimo dalis. Kai šis prietaisas sugenda, daugelis iš jų greičiausiai bėga pirkti naujo. Visgi, svarbu žinoti, jog yra ir kitas variantas, kuris neužtruks pernelyg ilgai – tai plaukų tiesintuvo remontas. Tikėtina, jog tokiu atveju, kaina bus gerokai mažesnė, nei norint įsigyti visiškai naują priemonę, tad galbūt išties verta apgalvoti ir šį pasiūlymą? Jeigu Jums reikalingas plaukų tiesintuvų taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus dabar telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į mūsų remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT- 03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Taisome įvairiausius prietaisus

  „Salvata“ meistrai išties turi ilgalaikę patirtį ir yra taisę begalę įvairių prietaisų, todėl darbą atliks kokybiškai, kruopščiai ir atsakingai. Įmonėje dirbantys specialistai taiso itin daug skirtingų buitinės technikos prietaisų, o savo darbams suteikia garantiją. Tad, jeigu pastebėjote, jog turimas daiktas neveikia bei norite šį kuo greičiau pataisyti – kreipkitės į „Salvata“ servisą, kurio meistrai tikrai užtikrins kokybę.

   

  Greitas taisymas Jūsų patogumui

  Jeigu išties neturite laiko vykti į servisus, „Salvata“ siūlo Jums puikią alternatyvą – meistras į namus. Šis atvyks į Jūsų būstą ne tik Vilniuje, tačiau ir jo apylinkėse, maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink, todėl sutaupysite savo brangaus laiko bei vis tiek gausite puikiai atliktą paslaugą už išties daugeliui prieinamą kainą.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra plaukų tiesintuvų remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo plaukų tiesintuvų gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kokių gamintojų plaukų tiesintuvus remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių plaukų tiesintuvų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus plaukų tiesintuvų remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti plaukų tiesintuvų į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.