Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šaldymo įranga – specialūs įtaisai, kurie skirti įvairių produktų ar objektų šaldymui. Dažnai šaldymo įranga naudojama buityje (pvz., šaldytuvai ir šaldikliai), o taip pat ir komercinėje, verslo veikloje. Šaldymo įrangą galima pastebėti mažmeninėje prekyboje, restoranų ar viešbučių, medicinos, daugybėje kitų sričių. Bet kokiu atveju, šaldymo įranga yra labai techniškai delikati, todėl net ir menkas defektas, gedimas ar pažeidimas gali rimtai pakenkti jos efektyvumui.

  Kai taip nutinka, nebūtina skubėti iš karto keisti įrangą nauja. Gali būti, kad finansiškai žymiai labiau apsimokės šaldymo įrangos remontas. Šią paslaugą Vilniuje jums gali suteikti Salvata – patyręs ir patikimas remonto paslaugų partneris!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Šaldymo įrangos taisymas Vilniuje

  Sugedus šaldymo įrangai, jai ėmus prasčiau šaldyti, visai nebeveikti, atsiradus pašaliniams garsams, kitoms problemoms, gali būti naudinga ją pristatyti tiesiog į mūsų remonto centrą. Jį galite rasti Vilniuje, adresu Smolensko g. 1.

  Kodėl naudinga pristatyti įrangą? Nes čia, Salvata meistrai galės nustatyti defektą, pasiūlyti sprendimą ir pateikti patarimus nemokamai. Jeigu reikalingas taisymas, patikslinsime, kokius darbus reikia atlikti, kokias detales pakeisti ir ką daryti bei per kiek laiko tokį darbą būtų įmanoma atlikti, kokia būtų paslaugų kaina.

  Šaldymo įrangos taisymas Vilniuje gali tikrai apsimokėti, kadangi remonto ir tvarkymo išlaidos paprastai nebūna tokios didelės, kad labiau apsimokėtų pirkti naują šaldymo techniką. Didžiąją dalį darbų mūsų meistrai gali atlikti vos per 24 valandas nuo priėmimo!

  Šaldymo įrangos remonto kaina

  Galutinė taisymo paslaugų Vilniuje kaina priklauso nuo įvairių faktorių. Visų pirma, įtaką kainai daro gedimo rimtumas. Jeigu reikia tik pakeisti smulkią ir lengvai prieinamą detalę arba atlikti nedidelius remonto darbus, taisymas, ko gero neturėtų kainuoti tiek daug, kaip keičiant svarbų kompresorių, ardant visą mechanizmą ir taip toliau.

  Antras faktorius, kuris daro įtaką paslaugos kainai – technikos tipas ir delikatumas. Kai kuriuos įrenginius yra tiesiog lengviau aptarnauti nei kitus. Jie turi mažiau komponentų, jie – be jokių sudėtingų technologinių ar kitų sprendimų. Tačiau tarp šaldymo įrangos galima rasti ir labai technologiškai pažangių įrenginių, kurių remontas reikalauja daugybės žinių ir pačio aukščiausio profesionalumo iš meistro. Laimei, Salvata gali tai užtikrinti.

  Apžiūrėję įrangą ir nustatę gedimus bei radę sprendimus, galėsime pasiūlyti tikslią ir kuo patrauklesnę remonto kainą.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Jeigu jus domina šaldymo įrangos remontas Vilniuje, Salvata meistrus verta rinktis dėl:

  • Puikios reputacijos ir profesionalumo – mūsų įmonė techniką remontuoja jau daugiau nei 25 metus, o meistrai turi ilgametę patirtį. Salvata pasitiki privatūs ir verslo klientai iš visos Lietuvos.
  • Spartumo – daugumą remonto užduočių, net taisant ir šaldymo įrangą, mūsų komanda atliks per 24 valandas.
  • Garantijos – visiems pakeistiems komponentams ir atliktam darbui suteikiama garantija.
  • Nemokama patikra ir konsultacija – pristačius techniką į mūsų remonto centrą, patikra bus nemokama, o specialistai taip pat profesionaliai patars, kaip elgtis būtų naudingiausia.

  Kiek trunka šaldymo įrangos remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal šaldymo įrangos gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po šaldymo įrangos remonto ir pakeistoms jos dalims?

  Taip, šaldymo įrangai ir pakeistoms jos dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95