Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Stalinių viryklių taisymas Vilniuje

  Stalinės viryklės yra labai patogus prietaisas, gelbėjantis mėgstantiems gaminti. Problemų kyla tuomet, kai ši priemonė sugenda ir prarandame visus jos teikiamus privalumus. Tokiu atveju, mums reikalingas skubus stalinių viryklių remontas. Profesionalūs meistrai Vilniuje visada pasiruošę Jums padėti, tad jeigu Jums reikalingas stalinių viryklių taisymas – kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į remonto centrą, adresu: Smolensko g.1, LT- 03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Stalinių viryklių remontas mums įprastas

  Įmonės „Salvata“ meistrai yra sukaupę daugiametę patirtį įvairiuose remonto darbuose. Klientų pasitikėjimą mumis demonstruoja platus jų ratas, taipogi ir garsios įmonės, kurios nuolat kreipiasi pagalbos į mus. Be to, meistrai visada pasiruošę ne tik atlikti remonto darbus, tačiau ir pasidalinti patirtimi, kaip prižiūrėti buitinę techniką, jog ši tarnautų kuo ilgiau.

   

  Servisas Vilniuje arba meistras į namus

  Norėdami pataisyti savo buitinę techniką, galite ją atvežti į mūsų servisą Vilniuje arba užsisakyti paslaugą meistras į namus. Tai itin puiki alternatyva žmonėms, kurie neturi laiko arba galimybių patys atvežti sugedusios buitinės technikos. Specialisto iškvietimas yra visiškai nemokamas, o paslaugos kaina pradedama skaičiuoti tik tuomet, kai šis diagnozuoja gedimą. Kadangi suprantame, jog technikos gedimas yra ganėtinai skubus reikalas, remontą stengiamės atlikti per parą nuo iškvietimo užregistravimo, todėl savo daiktą atgausite pakankamai greitai.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokia yra stalinių viryklių remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo stalinių viryklių gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus stalinių viryklių remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti stalinių viryklių gedimo.

  Kokių gamintojų stalines virykles remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių stalinių viryklių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.