Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Sulčiaspaudžių taisymas Vilniuje

  Sulčiaspaudę galima rasti beveik kiekvieno mėgstančio gaminti žmogaus virtuvėje. Visgi, kaip ir bet kuris kitas prietaisas, šis taipogi gali sugesti. Tokiu atveju, nereikėtų skubėti įsigyti naujo – galbūt dar galima pataisyti jau turimą? Įmonės „Salvata“ specialistai yra pasiruošę Jums padėti. Jeigu Jums reikalingas skubus sulčiaspaudžių taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202. Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Sulčiaspaudžių remontas Jums patogiu laiku Vilniuje

  Mūsų meistrai pasiruošę Jums padėti ne tik servisuose Vilniuje, tačiau ir atvykdami į Jums patogią vietą. Tereikia užsukti į „Salvata“ internetinį puslapį, užpildyti užklausos formą, trumpai nurodyti iškilusią problemą, patogų atvykimo laiką bei laukti paslaugos suteikimo. Meistras į namus – tai nuostabi alternatyva neturintiems laiko arba galimybių į servisą atvykti patiems. Svarbu paminėti ir tai, kad specialistai į reikiamą vietą važiuoja ne tik Vilniuje, tačiau ir artimiausiose jo apylinkėse, maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink sostinę.

   

  Puikus kainos ir kokybės santykis

  Sulčiaspaudžių remontas mūsų meistrams tikrai nėra naujiena. Patyrę specialistai puikiai žino, kaip sutvarkyti panašius prietaisus, kadangi turi ilgalaikę patirtį. Siūlome ne tik gerą kokybę, tačiau ir protingą kainą. Meistro iškvietimas į namus yra visiškai nemokamas, o jo paslaugų kaina pradedama skaičiuoti tik tuomet, kai šis diagnozuoja problemą. Taip pat, jeigu Jūsų mylimą daiktą užtruksime taisyti kiek ilgiau, siūlome ir pakaitinę techniką.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Per kiek laiko meistras atvyksta į namus sulčiaspaudžių remonto darbams atlikti?

  Gavus jūsų užklausą, Salvatos meistrai įvertina galimus gedimus, kuriems remontuoti būna paskiriamas tinkamiausias komandos narys. Per artimiausias 24 valandas nuo iškvietimo meistras atvyksta remontuoti sulčiaspaudės gedimo.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti sulčiaspaudės į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti sulčiaspaudės į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus sulčiaspaudės remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti sulčiaspaudės į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.