Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Patogus svarstyklių remontas

  Sugedo jūsų svarstyklės ir svarstote variantą – išmesti jas ir įsigyti naujas? Neskubėkite. Svarstyklių remontas, nežiūrint kokios jos – kūno svarstyklės ar maisto svėrimo mechanizmas, gana populiari ir visai nebrangi paslauga, kuri jau pamėgtas svarstykles gali prikelti naujam gyvenimui. Patyrę meistrai Vilniuje pasiruošę jums padėti tiek sostinėje, tiek už jos ribų. Tad, jeigu jums reiklingas svarstyklių taisymas – kreipkitės į „Salvata“ meistrus jau šiandien telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202. Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Meistrai į namus – efektyvus laiko taupymas

  Jeigu  svarstyklės sugedo visai netikėtai, o dienos suplanuotos minučių tikslumu, jums visai nebūtina skirti savo brangų laiką kelionei pas mus. „Salvata“ meistrai patys atvyks į jūsų namus ar darbo vietą. Tereikia įmonės puslapyje užpildyti užklausos formą, įvardinti gedimo simptomus ir patogų laiką, kada meistras galėtų atvykti. Profesionalai nesunkiai diagnozuos gedimus bei tinkamus būdus jiems pašalinti.

   

  Svarstyklių remontas už mažą kainą

  Tikriausiai galvojate, jog kokybiškos svarstyklių bei kitų buitinių prietaisų kainos  teikiamos namuose yra labai brangios? Užtikriname, jog taip nėra. Kainos įvertinimas įvyksta tuomet, kai meistras atvyksta į pageidaujamą kliento vietą ir atlieka gedimo diagnostiką. Mokėsite tik už atliktą darbą ir naujas dalis, jeigu jų prireiks taisant svarstykles. Patikėkite, tai gerokai pigiau nei investicijos, išeikvotos rūpinantis naujomis detalėmis patiems ir prietaiso pristatymu į meistrų darbo vietą.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2