Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tarkavimo mašinų remontas Vilniuje

  Tarkavimo mašina yra išties puiki priemonė, padedanti pagaminti maistą šiek tiek paprasčiau. Taip ne tik sutaupome laiko, tačiau galime ir labiau pamėgti gaminti – juk naudojantis tarkavimo mašina, tai daryti tampa gerokai paprasčiau. Visgi, bet kokia buitinė technika genda, tad šis daiktas taip pat ne išimtis. Tačiau, dėl to nerimauti nereikėtų – mūsų meistrai Vilniuje padės Jums kuo greičiau išspręsti šią problemą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Tarkavimo mašinų taisymas – profesionalų rankose

  Mūsų įmonėje dirbantys meistrai yra sukaupę daugiametę patirtį taisant įvairią buitinę techniką. Esame atlikę itin daug remontų, prijungimų bei diagnostikų, todėl tarkavimo mašinos remontas taipogi nėra išimtis. „Salvata“ teikiamos paslaugos yra kokybiškos ir už daugeliui prieinamą kainą, taipogi galime pasigirti ir greitu remonto atlikimu – stengiamės tai padaryti per parą nuo užsakymo priėmimo.

   

  Pagalba servise Vilniuje arba taisymas namuose

  Jeigu neturite galimybių atvykti į mūsų servisą ir atgabenti sugedusios buitinės technikos, galite užpildyti internete esančią formą bei užsisakyti paslaugą meistras į namus. Nurodykite problemą, Jums patogų laiką, kada specialistas gali atvykti ir laukite, kol mėgstamu daiktu bus pasirūpinta. Paslaugos kaina pradedama skaičiuoti tik meistrui diagnozavus gedimą, o pats iškvietimas į namus yra nemokamas.

   

  Kreipkitės į mus jau dabar

   Jeigu jums reikalingas tarkavimo mašinų taisymas – kreipkitės į “Salvata” meistrus dabar, telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų remonto centrą, adresu Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokių gamintojų tarkavimo mašinas remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių tarkavimo mašinų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kiek laiko užtrunka tarkavimo mašinos remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus tarkavimo mašinos gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.

  Kaip apskaičiuojama tarkavimo mašinos remonto kaina?

  Suma, kuri bus reikalinga norint sutaisyti tarkavimo mašiną apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.