Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Vaisių ir daržovių džiovintuvų remontas Vilniuje

  Vaisių ir daržovių džiovintuvai yra vis labiau populiarėjanti buitinės technikos priemonė. Deja, kaip ir bet kuris kitas daiktas, šis taipogi gali sugesti. Tokiu atveju, Jums išties reikalingas vaisių ir daržovių džiovintuvų remontas. Kokybiškai dirbantys meistrai pagelbės sutvarkyti Jūsų mėgstamą daiktą už išties prieinamą kainą, galbūt netgi patars, kaip prižiūrėti šią buitinę techniką, jog tokie gedimai nepasikartotų. Tad, jeigu Jums reikalingas vaisių ir daržovių džiovintuvų taisymas, kreipkitės į Salvata meistrus dabar, telefonu: 8 700 800 95 arba atvykite į mūsų centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Remontas ne tik Vilniuje, bet ir apylinkėse

  Puikiai suprantame, jog tikrai ne kiekvienas žmogus turi laiko ar galimybių atvykti į servisą, todėl siūlome kitą paslaugą – meistras į namus. Šis pasiūlymas galioja ne tik pačioje sostinėje, bet ir jos apylinkėse – maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink. Paslaugos kaina pradedama skaičiuoti tik tada, kai meistras atvyksta ir išsiaiškina gedimą.

   

  Kokybiškas vaisių ir daržovių džiovintuvų/džiovyklių remontas

  Kodėl turėtumėte pasitikėti būtent „Salvata“ meistrais? Todėl, nes įmonėje dirba tik ilgalaikę patirtį sukaupę specialistai, kurie turi daug patirties įvairios buitinės technikos taisyme. Dar vienas mūsų įmonės pliusas – jeigu negalime greitai sutaisyti daikto, mat šis reikalauja itin rimto remonto, tuomet siūlome Jums pakaitinę techniką, jog neliktumėte be svarbių ir Jums reikalingų daiktų.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokių gamintojų vaisių ir daržovių džiovintuvus remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių vaisių ir daržovių džiovintuvų taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kodėl verta rinktis Salvatą vaisių ir daržovių džiovintuvų remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad vaisių ir daržovių džiovintuvų remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Ką daryti jeigu neturiu galimybės pristayti vaisių ir daržovių džiovintuvų į remonto centrą?

  Salvatos meistrai gali atvykti į jūsų namus jeigu neturite galimybės pristatyti vaisių ir daržovių džiovintuvų į remonto cetrą. Meistro iškvietimas yra nemokamas, išskyrus tuos atvejus, kai technikos remontuoti neverta arba klientas atsisako remonto paslaugų.