Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Elektrinių virdulių remontas Vilniuje ir Kaune

  Tuos laikus, kai vandenį virdavome ant dujinės viryklės jau seniai pamiršome visi. Šiandien kiekvienuose namuose ar darbo vietoje karaliauja elektriniai virduliai. Tai labai patogus ir greitas būdas mėgautis karštu kavos ar arbatos puodeliu. Tačiau šie prietaisai, kaip ir daugelis kitų elektrinių mechanizmų, ima ir sugenda. Tuomet reikalingas elektrinių virdulių remontas. Dėl to jaudintis ir atsisakyti savo mėgstamo virdulio tikrai nereikėtų. Tiesiog kreipkitės pagalbos į meistrus Vilniuje. Jums tereikia paskambinti į „Salvata“ telefonu +370 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius arba Chemijos g. 17C, Kaunas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elektrinių virdulių taisymas gali būti išvengiamas

  Tam, kad elektrinių virdulių taisymas jums būtų kuo retesnė problema, turite tinkamai juos naudoti ir prižiūrėti. Tuomet ir prietaiso kaina nesikandžios, nes teks rečiau kviesti meistrus arba pasinaudoti tik menkomis jų paslaugomis. Jau pats pavadinimas pasako, jog svarbiausia šių prietaisų priežiūra – tvarkinga elektros instaliacija. Be to, laikas nuo laiko nepamirškite patikrinti ar nėra įtrūkusių ar kitaip netvarkingai atrodančių laidų. Be abejonės, virdulį dera periodiškai išvalyti nuo kalkių ir kitų apnašų.  

   

  Remontas namuose

  Dažnai nutinka taip, jog sugedus bet kokiam prietaisui, sunku atrasti laiko atvykimui į meistrų dirbtuves. Mūsų specialistai pasiruošę tokiems atvejams. Mes galime pasiūlyti paslaugą – meistras į namus. Ja gali pasinaudoti ne tik Vilniaus bei Kauno gyventojai, bet 50 km. spinduliu nuo miesto centrų įsikūrę asmenys ar įmonės. Kaina neišgąsdins, nes ji pradedama skaičiuoti tik nuo to momento,  kada atliekama gedimo diagnostika ir parenkamas elektrinių virdulių taisymo planas.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kokių gamintojų elektrinius virdulius remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių elektrinių virdulių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kokia yra elektrinio virdulio remonto kaina?

  Remonto kaina priklauso nuo elektrinio virdulio gamintojo, technikos amžiaus ir nuo to kokia detalė reikalauja taisymo arba keitimo, dėl to kainos gali labai skirtis. Dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis į serviso konsultantą.

  Kiek laiko užtrunka elektrinio virdulio remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus elektrinio virdulio gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.