Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Virtuvinių kombainų remontas Vilniuje

  Virtuviniai kombainai yra labai pageidaujamas prietaisas, kai reikia nepamainomo pagalbininko atliekant pačius įvairiausius darbus:  pjaustymą, malimą, minkymą, tarkavimą ir kt. Ir tik tuomet, kai jis sugenda, daugelis mūsų įvertina visus teikimus šio buitinio prietaiso privalumus. Tokiu atveju neatidėliotinai reikalingas virtuvinių kombainų remontas. Meistrai Vilniuje išties neleis ilgai laukti taip reikalingo prietaiso taisymo. Jums, tuo tarpu, tereikia susisiekti su įmonės „Salvata“ specialistais telefonu: 8 700 800 95 arba atvykti remonto centrą adresu: Smolensko  g.1, LT- 03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Virtuvinių kombainų remonto komanda

  Įmonės „Salvata“ specialistai turi neįkainojamus praktikos įgūdžius bet kokiuose buitinės technikos remonto darbuose. Tą puiki iliustruoja ir mūsų  klientų gausus ratas bei garsūs vardai: DNB, „Endemik“, „Euro vaistinė“, „Žemaitijos pienas“, „Biovela“ ir kt. Be to, meistrai visuomet pasiruošę ne tik pristatyti sugedusias ar trūkstamas prietaisų dalis, atlikti bet kokius remonto darbus, bet ir pasidalinti patirtimi, kaip prižiūrėti virtuvinius kombainus, kad šie tarnautų kaip įmanoma  ilgiau. 

   

  Pakaitinės buitinės technikos suteikimas

  Jeigu virtuvinis kombainas jūsų kasdienybėje tapo nepamainomu pagalbininku, tuomet tikriausiai be jo norėsite būti kaip įmanoma trumpesnį laiką.  Todėl,  jam sugedus, labai aktualu, jog virtuvinių kombainų taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Suprasdami šią problemą, mūsų specialistai jums pateiks pakaitinės buitinės technikos pasiūlymą tuo atveju, jeigu virtuvinio kombaino  remontas bus šiek tiek ilgesnis nei tikėjotės.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus virtuvinio kombaino remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti virtuvinio kombaino į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kodėl verta rinktis Salvatą virtuvinio kombaino remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad virtuvinio kombaino remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kiek laiko užtrunka virtuvinio kombaino remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus virtuvinio kombaino gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.