Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Viryklė – vienas populiariausių bei būtiniausių prietaisų namuose, nes maisto gaminimą daugelis įvardija kaip vieną svarbiausių kasdienės rutinos procesų. Vis dėlto, patys mėgautis ir šeimą lepinti namuose gamintais patiekalais galėsite tik tuo atveju, jei viryklė veiks nepriekaištingai. Tačiau tai įmanoma ne visada, nes viryklių remontas – pakankamai populiari paslauga.

  Kaip suprasti, kad reikalingas viryklės remontas?

  Požymių, rodančių, kad sugedo viryklė yra daug: silpnai veikia arba visiškai neveikia degikliai; jaučiamas dujų kvapas; galimi elektronikos gedimai ir t.t. Dažnai pasitaiko ir atvejų kuomet skyla stiklas ar paviršius. Viryklės gedimai gali kilti dėl netinkamo naudojimo, natūralaus detalių nusidėvėjimo. Stiklo ar paviršiaus atnaujinimas ar keitimas, paprastai reikalingi dėl netinkamo elgesio, priežiūros stokos. Jei nenorite, kad viryklės taisymas būtų brangesnis ir ilgesnis nei galėtų būti iš tiesų, jums reikalingas profesionalus viryklių meistras, galintis greitai identifikuoti gedimo priežastį bei ją pašalinti. Delsti taip pat nederėtų, kadangi per ilgas laukimas neretai tampa priežastimi, dėl kurios viryklės apskritai neįmanoma suremontuoti.

  Nuo šiol teikiame buitinės technikos remonto paslaugas Vilniuje ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – puikus sprendimas, jei reikalingas kokybiškas viryklės remontas

  Jei pageidaujate greito ir kokybiško viryklės remonto, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Siūlomas dujinių viryklių; elektrinių viryklių; indukcinių viryklių remontas; atliekami stiklo bei paviršiaus keitimo/atnaujinimo darbai. Bendradarbiavimas su detalių tiekėjais, garantuoja kainos patrauklumą. Viryklių remontas į namus – Vilniuje ir Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95