Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Vyno šaldytuvo remontas užsakomas telefonu arba internetu

  Gero vyno mėgėjai ir žinovai puikiai žino, jog vynas turi stovėti tam tikromis sąlygomis pasižyminčioje patalpoje, kitaip jis praras savo originalų skonį ir aromatą. Šiomis dienomis tam puikiai pasitarnauja vyno šaldytuvai. Jie, kaip ir bet kuri kita buitinė technika, bei profesionali technika turi tendenciją gesti. Tuomet skubiai reikalingas vyno šaldytuvų remontas. Specialistai Vilniuje tikrai neleis, jog tokie nesklandumai sugadintų jūsų vynų kolekciją. Jeigu jums reikalingas vyno šaldytuvų taisymas, neatidėliodami kreipkitės į „ Salvata“ specialistus telefonu: 8 700 800 95  arba atvykite į mūsų centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Vyno šaldytuvų remontas – patogiai ir ramiai

  Puikiai suprantame, jog vyno šaldytuvai reikalauja ypatingos priežiūros ir tikrai nemėgsta  dažno transportavimo. Todėl galime pasiūlyti paslaugą – meistras į namus. Tai reiškia, jog mūsų profesionalūs specialistai bet kokiu jums patogiu metu gali atvykti į vietą, kurioje stovi sugedę vyno šaldytuvai. 

   

  Optimalus  kainos ir kokybes santykis

  Jeigu baiminatės, jog meistrų atvykimas į jūsų pasirinktą vietą lems didelę paslaugos kainą, skubame nuraminti, kad taip nėra. Tiek Vilniuje esantiems klientams, tiek 50 km. spinduliu įsikūrusiems už sostinės ribų, specialistų atvykimas yra visiškai nemokamas. Kaina pradedama  skaičiuoti tik atvykus meistrui ir atlikus gedimo diagnostiką. Todėl galima drąsiai teigti, jog vyno šaldytuvų taisymas jums bus suteiktas už prieinamą ir protingą kainą. Šias paslaugas galite užsisakyti paskambinę minėtu telefonu, užpildę užklausos formą internetu ar tiesiog atvykę į mūsų remonto centrą.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2