Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Džiovyklės – vis dažniau šiuolaikiniuose namuose randamas prietaisas, kuris gali padėti ne tik sutaupyti daug vietos patalpose, kadangi nereikia ant durų džiauti skalbinių, tačiau taip pat ir praktiškas pasirinkimas gyvenantiems intensyviu ritmu arba didelėms šeimoms. Visgi, net ir pati geriausia įranga kartais genda. Tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik kreiptis į buitinės technikos meistrus, kuriems džiovyklių remontas yra kasdienybė ir kurie geba gedimus pašalinti greitai ir ilgam laikui.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi džiovyklių gedimai

  Dažniausi džiovyklių gedimai yra labai įvairūs, tad visiškai suprantama, kad pamačius gedimą, bent jau neįprastą įrangos veikimą – reikia kuo skubiau suklusti, o ne laukti, kol situacija pasidarys dar kompleksiškesnė.

  Salvata Vilniuje teikiamos paslaugos dažniausiai reikalingos tokiu atveju, kai:

   

   1. Džiovyklė visiškai neįsijungia ir tai gali lemti labai daug priežasčių.
   2. Kai neveikia informacinis ekranas.
   3. Kai prietaisas leidžia vandenį.
   4. Kai nesisuka džiovyklės būgnas.
   5. Kai drabužiai nėra išdžiovinti užtektinai.
   6. Kuomet programa veikia ne tiksliai pagal nustatymus.
   7. Žinoma, ir tokiu atveju, kai džiovinimas trunka labai ilgai. Tikėtina, kad kaltas maitinimo padavimo lizdas.
   8. Remontas būtinas tuomet, kai įranga veikimo metu pradeda skleisti neįprastus garsus.
   9. Ir daugelis kitų gedimų, kuriuos reikia šalinti.

  Džiovyklių gedimai gali būti labai minimalūs arba gali būti labai sudėtingi. Bet kuriuo atveju darbus reikia palikti meistrams, kadangi tik tokiu atveju įranga bus sutvarkyta ilgam laikui, veiks sklandžiai.

  Salvata – džiovyklių remonto paslaugos

  Jeigu sugedo Jūsų džiovyklė – tokiu atveju siūlome bendradarbiauti su Salvata meistrais, kurių patirtis ir turima įranga padeda išspręsti tiek minimalistinius, tiek labai didelius, daug kruopštumo reikalaujančius gedimus. Dažniausiai džiovyklės problema yra nustatoma per 24 valandas, tad klientas gali greitai nuspręsti, ar reikalingas tvarkymas, ar nori bendradarbiauti su kitais, o gal net bandys įrangą tvarkyti pats.

  Gali būti 1 000 priežasčių, kodėl neveikia džiovyklės. Svarbiausia pamačius bet kokius įrangos veikimo netikslumus – kuo greičiau kreiptis į meistrus, kadangi tai didina tikimybę, kad problema dar bus maža, jos sutvarkymas – greitesnis ir paprastesnis.

  Ar verta bandyti džiovyklę tvarkyti pačiam?

  Kuomet neveikia džiovyklė – būtina kreiptis į meistrus, kurių darbas ne tik rasti gedimus, tačiau taip pat ir juos pašalinti. Blogiausia, kad kartais žmonės bando džiovykles sutvarkyti pats ir neįvertina to, kad sistema gana sudėtinga. Jos tvarkymas reikalauja ne tik žinių, tačiau taip pat ir specialios įrangos be kurios galima padaryti dar daugiau gedimų, kurių sutvarkyti nebegalės net ir meistrai.

  Galiausiai, džiovyklių remontas reikalauja ir geriausios kokybės dalių. Be patirties ir tiekėjų rasti tinkama – sunku, o gal net ir neįmanoma. Meistrai turi tiekėjus, gauna dalis pigiau, tad visada laimėsite pasitarę su jais.

  Kaip užtikrinti džiovyklių funkcionalumą?

  Džviovyklės nėra lepios, tačiau pamačius tam tikrus dirgiklius – būtina kuo greičiau susisiekti su meistrais, kadangi mažos problemos šalinimas – pigesnis. Norėdami būti tikri, kad įranga veiks puikiai – būtinai reguliariai naudokite nukalkinimo priemones, kurios pasirūpins Jūsų filtrais. Taip pat neužstatyti įrangos keliems kartams iš eilės, kadangi bus per didelė apkrova. Galiausiai, vieno džiovinimo metu saikingai sukraukite tekstilę, kadangi nuo per didelio kiekio – ji gali paprasčiausiai išjungti arba būgnas – sugesti.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant džiovykles: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95