Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ryškiausias požymis, kad Jūsų virtuvės gartraukis veikia nekokybiškai – netinkamas garų surinkimas. Taip pat dažniausiai kartu girdimi šaižūs garsai, kurie signalizuoja, kad technika reikalauja specialisto apžiūros. Kas bus, jeigu įranga nebus sutvarkyta laiku? Dažniausiai ji visiškai sugenda, nebepataisomai, tad tenka pirkti naują. O naujos įsigijimas visada yra brangesnis nei senos tvarkymas. Gartraukių gedimai gali būti labai įvairūs, tad tik apžiūros metu meistras galės pasakyti – kokie tvarkymo kaštai ir alternatyvos. Kviečiame kreiptis į mus, jeigu reikalingas gartraukių remontas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi gartraukių gedimai

  Kodėl neveikia gartraukiai? Dažniausiai gedimai yra susiję su varikliu. Žinoma, tai ne vienintelė problema, kuri gali “ištikti” šią įrangą, tačiau būtent netinkamas variklio funkcionavimas dažniausiai trukdo sklandų darbą. Kas tai lemia? Labai daug įvairiausių priežasčių, tad tik po apžiūros meistrai gali pasakyti – koks gedimas ir kaip geriausia jį sutvarkyti.

   

   1. Pasikartosime, kad remontas dažniausiai reikalingas tokiu atveju, kai gartraukio variklis neveikia tinkamai.
   2. Tvarkyti gedimus reikia ir tada, kai neveikia indikacinės lemputės. Jos dažniausiai signalizuoja apie tuo metu įjungta programą.
   3. Buitinės technikos gedimai gali būti susiję ir su netinkamu maitinimo padavimu.
   4. Taip pat dažnai reikalingos ir gartraukių montavimo paslaugos, kadangi netinkamai sumontuota įranga – gedimų priežastis. Natūralu, kad įrangos montavimas neturint patirties – sudėtingas darbas. O tik tinkamai pajungus galėsite džiaugtis buitinės technikos funkcionalumu. Taigi, geriausia darbus palikti meistrams.

  Jeigu sugedo gartraukis – būtinai kreipkitės į Salvata meistrus. Gedimo šalinimas beveik visada kainuos pigiau nei naujos įrangos pirkimas, juolab, kuo gedimas mažesnis – tuo ir tvarkymo kaina patrauklesnė, tad pamačius nebetinkamą funkcionavimą – nenaudokite gartraukio, kol jis nebus sutvarkytas.

  Salvata – gartraukių remonto paslaugos

  Dažniausi gartraukių gedimai išsprendžiami labai greitai ir ilgam laikui. Visgi, jeigu Jūsų gartraukio gedimas yra neįprastas – Salvata meistrai vistiek ras tinkamiausią gedimo šalinimo būdą. Vilniuje teikiamos paslaugos – ne tik remontas, tačiau ir pajungimas, pagal poreikius gali būti atliekamas specializuotas gartraukių valymas, jeigu tai prisideda prie įrangos gedimo.

  Daugiau nei keliolikos metų patirtis, geriausios kokybės dalys, profesionalūs meistrai – visa tai, ko reikia, kad gartraukių gedimai liktų tik kaip nemalonus atsiminimai ir namų oro valymas virtuvėje veiktų sklandžiai.

  Ar verta bandyti gartraukį tvarkyti pačiam?

  Kadangi gartraukių gedimai dažniausiai yra susiję su varikliu – tai nemenka problema, tad darbus reikia palikti tiems, kurie geriausiai išmano remonto darbus. Nusprendus tvarkyti gartraukius namuose turite įvertinti tai, kad rizikuojate savo sveikata, kadangi elektriniai prietaisai yra lepūs, jie gali suveikti tada, kai to nesitikite. Juolab, tvarkymo metu dažniausiai padaroma dar daugiau gedimų, kurių šalinimas vėliau ne tik reikalauja daugiau laiko, tačiau ir nemažai kainuoja.

  Bandydami savarankiškai tvarkyti gartraukį galite padaryti tokių papildomų gedimų, kurių nebegalės sutvarkyti net ir meistrai. Tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik pirkti naują įrangą.

  Kaip užtikrinti gartraukių funkcionalumą?

  Gartraukis tarnaus kur kas geriau ir ilgiau tokiu atveju, jeigu pamačius netikslumus – kuo skubiau kreipkitės į meistrus. Taip pat gartraukiams reikalingas nuolatinis jų valymas, tam naudokite specialias priemones. Pašalinkite perteklinius riebalus, kurie gali sutrikdyti ventiliatoriaus funkcionavimą. Nenaudokite gartraukio ilgą laiką be sustojimo, išjunkite bent jau trumpam, kad jis atvėstų. Taip pat nepamirškite, kad reikia rūpintis ne tik gartraukio vidumi, tačiau ir išore, tad reguliariai nuo jo pašalinkite dulkes bei riebalus, kurie dažnai kaupiasi ant paviršiaus.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant gartraukius: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Kad virtuvės oras – visada būtų gaivus.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95