Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Indaplovės suteikia Jūsų kasdienybei daugiau patogumo ir nemaloniausių darbų atlikimą paverčia paprastu, greitu ir kokybišku. Tiesa, net ir pačios geriausios kokybės AEG indaplovės kartais genda, tad pamačius nesklandumus, išgirdus, kad jos netinkamai veikia – reikia kuo skubiau kreiptis į meistrus, kurie gali problemas pašalinti. AEG gedimai – labai įvairūs, tad specialisto konsultacija yra būtina. Salvata gali padėti! Mūsų meistrai su mielu noru atvyks į Jūsų namus apžiūrėti prietaiso, greitai identifikuos gedimą, pasiūlys patį optimaliausią jo sprendimo variantą. Savo darbuose naudojame aukščiausios klasės atsargines buitinės technikos detales, tad pasitikime savo darbu ir sutaisytiems prietaisams pritaikome garantiją. Jei reikalingas indaplovių remontas – kreipkitės, padėsime!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi AEG indaplovių  gedimai

  Mūsų meistrai išskiria dažniausius gedimus, kuriuos tenka tvarkyti indaplovėse. Taigi, jeigu sugedo AEG indaplovė – svarbiausia nepanikuoti, o kuo greičiau kreiptis į meistrus, kurie teikia buitinės technikos tvarkymo darbus.

   

  1. Dažniausi AEG indaplovių gedimai yra susiję su netinkamu įrangos veikimu. Tai reiškia, kad indaplovės netinkamai išplauna indus: lieka maisto likučių arba indai po plovimo išlieka labai šlapi su chemikalų likučiais.
  2. Buitinės technikos remontas reikalingas ir tokiu atveju, kai įranga nustojo veikti. 
  3. Šių prietaisų remontas būtinas, kai įrangai nepavyksta pakaitinti vandens.
  4. Neveikia galimai dėl netinkamai paduodamo vandens. Jo gali būti per mažai arba per daug. SMART tipo indaplovės pačios išsijungia, kai vanduo paduodamas netvarkingai.
  5. Užkalkėjusios indaplovių dalys.
  6. Meistrams tenka atlikti tam tikrų indaplovės dalių diagnostinius vertinimus.
  7. Remonto paslaugų reikia, kad plovimo metu naudojamas labai karštas vanduo, per karštas.  Tai dažniausiai rodo termostato gedimus.
  8. Indaplovė veikia labai garsiai? Taip gali nutikti dėl tam tikrų sistemos dalių deformacijų.
  9. Žinoma, reikalingas įrangos tvarkymas ir tokiu atveju, kai nedega indukcinės lemputės.
  10. Ir kiti gedimai.

  Neveikia AEG indaplovė? Svarbiausia nelaukti, kol maži gedimai virs dideliais ir skubiau kreiptis į meistrus.

  Salvata – pagalba remontuojant AEG indaploves

  Kadangi internete galima rasti labai daug informacijos apie indaplovių gedimus – kartais žmonės neskuba samdyti meistrų, o patys bando tuos gedimus pašalinti. Koks yra to rezultatas? Dažniausiai be patirties maži gedimai gali būti padaromi dideliais, juolab, ne visada po bandymo sutvarkyti įrangą patiems – klaidas gali ištaisyti meistrai. Taigi, ne tik įranga tampa nepataisoma, tačiau žmogus veltui sugaišta daug laiko ir tuo pačiu investuoja pinigus į dalis, kurios nebus naudojamos.

   

  1. Mes teikiame paslaugas ne tik konkurencingomis kainomis, tačiau ir gana greitai. Dažniausiai jau per 24 valandas nuo užklausos pateikimo – nurodome gedimą ir pasiūlome jo tvarkymo alternatyvas.
  2. Mes pasirūpinsime, kad tvarkymo metu indaplovėse būtų integruojamos tik geriausios kokybės dalys.
  3. Papildomai atliktiems darbams suteikiame garantiją, tad pasikartojus gedimui – ji bus sutvarkyta visiškai nemokamai.
  4. Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi savo sferos specialistai, kurie kasdien tvarko indaploves, tad žino ne tik dažniausius gedimus, tačiau ir kitas rečiau pasitaikiusias AEG įrangos problemas.
  5. Gavus gedimo diagnozę ir pasinaudojus mūsų paslaugomis tvarkymui – neteks mokėti už meistro iškvietimą.

  Salvata teikia įvairių gamintojų indaplovių taisymo darbus.

  Kaip išvengti AEG indaplovių  gedimų?

  Indaplovių gedimai bus kur kas retesni, jeigu skirsite įrangai daugiau dėmesio. Ji nėra lepi, tačiau svarbiausia, kad tas dėmesys pasireikštų per kasdieninį naudojimą. 

  Pavyzdžiui, indus reikia dėti į jiems skirtas vietas. Taip pat reikia pasirūpinti, kad vieno plovimo metu indų nebūtų per daug. Žinoma, reikia įvertinti ir tai, plovimo metu galima naudoti tik specializuotus valiklius, taip pat, reguliariai naudokite priemones, kurios gali padėti išvengti įrangos apkalkėjimo. Galiausiai, indaplovės negali būti naudojamos ilgą laiką be pertraukos, kadangi nuo per didelės apkrovos – jos genda.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95