Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jeigu ir Jums nėra nieko maloniau, kaip rytą pradėti nuo skanios kavos puodelio rankose – tokiu atveju siūlome daugiau dėmesio skirti kavos aparatų priežiūrai, kadangi sugedus – teks juos taisyti. Salvata meistrai paslaugas teikia Vilniuje bei Kaune, tad sostinės gyventojai ir miesto svečiai sugedus įrangai gali nepergyventi – gedimai bus greitai pašalinti. Dažniausiai per 24 valandas diagnozuojama aparato gedimo priežastis ir taip pat, klientui sutikus, imamasi jį tvarkyti, kad kava ir toliau teiktų Jums rytinę energiją. Susidūrę su gedimu, kreipkitės į mus!

  Daugiau informacijos apie šios technikos taisymą – KAVOS APARATŲ REMONTAS.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi kavos aparatų gedimai

  Kodėl neveikia kavos aparatas? Gali būti labai daug skirtingų priežasčių, tad būtinai pamatę pirmuosius gedimo požymius – kreipkitės į meistrus. Problema bus randama greitai, tvarkymas – efektyvus, rezultate – galėsite ilgiau džiaugtis turima buitine technika.

  Dažniausi kavos aparatų gedimai yra šie:

   

   1. Atsiradusios kalkės nuo vandens. Jos ne tik trumpina įrangos funkcionalumą, tačiau ir kenkia kavos skoniui.
   2. Kavos aparatas gali paprasčiausiai neįsijungti.
   3. Jis gali veikti labai lėtai. Tuomet dažniausiai gedimai susiję su varikliuku.
   4. Elektros instaliacijos gedimai.
   5. Vandens šildytuvo gedimai.
   6. Neveikiantis siurblys.
   7. Korpuso pažeidimai. Kavos aparato korpusas dažniausiai pažeidžiamas mechaniniu būdu.
   8. Nesandarių tarpinių keitimas.
   9. Bei kiti gedimai/darbai.

  Kavos aparatų gedimai yra labai įvairūs. Tiesa, į meistrus kreipiamasi ne tik tada, kai matomi gedimai, tačiau ir kai reikalingas įrangos išvalymas. Kadangi tam naudojama speciali technika, priemonės – geriausia valymo darbus yra palikti profesionalams.

  Salvata – kavos aparatų taisyma

  Jeigu sugedo kavos aparatas – siūlome keiptis į Salvata meistrus, kurie gedimus šalina ne tik labai greitai, tačiau ir pigiai bei ilgam laiko tarpui. Taip pat darbams suteikiame garantiją, tad galite būti ramus, kad pasikartojus gedimui (o taip nutinka labai retai) – jis bus sutvarkytas visiškai nemokamai.

  Taip pat kavos aparatų remontui naudojame tik pačios geriausios kokybės medžiagas, kurios suteikia įrangai daugiau funkcionalumo, galiausiai, konsultuojame nemokamai, tad susisiekite, jeigu norite daugiau sužinoti apie kavos aparatų gedimus.

  Ar verta bandyti kavos aparatą tvarkyti pačiam?

  Neveikia kavos aparatas? “Nesukite galvos” ir bendradarbiaukite su meistrais, kurie greitai ne tik ras gedimus, tačiau ir juos pašalins. Kartais žmonės norėdami sutaupyti pinigų – bando gedimus šalinti patys. Koks to rezultatas? Pirmiausia – sugaištama daug laiko, antra – padaromi dar didesni gedimai, kuriuos vėliau ne visada pavyksta sutvarkyti net ir meistrams. Galiausiai, bandydami tvarkyti kavos aparatus patys – žmonės neturi patirties, kurio gamintojo dalys yra geriausios. O būtent jos dažnai ir lemia buitinės technikos ilgaamžiškumą bei funkcionalumą, tad tinkamas pasirinkimas yra labai svarbus.

  Kaip užtikrinti kavos aparato funkcionalumą?

  Jeigu norite, kad kavos aparatas veiktų puikiai – tokiu atveju reikia jį reguliariai valyti. Skirtingi modeliai reikalauja skirtingos priežiūros (kadangi kai kurie turi savaiminio išsivalymo funkciją), tad įsigijus – būtinai susipažinkite su funkcionalumu. Vyrinimui naudokite tik minkštą vandenį, kadangi nuo labai kieto atsiranda kalkės, kurios apsunkina įrangos funkcionalumą, gali tekti keisti kaitinimo elementus. Žinoma, dažniausiai be filtro keitimo nepavyks apsieiti, kadangi tai turi būti daroma reguliariai. Svarbiausia žinoti kas kiek laiko ir laikytis plano.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant kavos aparatus: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95