Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Pats greičiausias ir paprasčiausias patiekalų šildymo būdas yra mikrobangės, kurios ne tik pasirūpina patiekalo paruošimu valgymui, tačiau taip pat naudojamos ir įvairių medžiagų atitirpinimui, rankdarbiuose ir panašiai. Deja, ne visi žino, kad mikrobangų krosnelėse negalima įjungus laikyti tam tikrų medžiagų, kadangi jos gali sąlygoti prietaiso gedimus. Taip atsitikus, kreipkitės į mus. Mikrobangių remontas teikiamas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Ne tik greitai rasime gedimą, bet ir skubiai jį išspręsime.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi mikrobangių gedimai

  Kodėl neveikia mikrobangė? Gali būti labai daug skirtingų gedimų. Taip pat juos išduoda labai daug skirtingų “simptomų”, tad aptarsime pačius pagrindinius, kurie galbūt Jus paskatins pamačius netinkamai veikiančią įrangą – kuo skubiau kreiptis į Salvata meistrus. Paslaugos teikiamos Vilniuje, remontas atliekamas greitai ir pigiai.

   

   1. Jeigu neveikia mikrobangė, gali būti, kad atsirado gedimų, kurie yra susiję su užraktu. Paprasčiausiai tinkamai neuždaryta įranga – neveiks, mikrobangė – nešildys.
   2. Taip pat meistrams dažnai tenka tvarkyti lėkštės sukimosi mechanizmą, kuris dažniausiai lemia netinkamai pašildomą maistą. Gali būti sugedęs tik sukimosi mechanizmas arba visas varikliukas, kurį dažniausiai meistrai rekomenduoja keisti nauju.
   3. Dažniausiai mikrobangių gedimai yra susiję su mygtukais, kurie trukdo nustatyti reikiamą programą. Jie gali neveikti visiškai arba dalinai. Jie gali pasispausti iki galo arba paspausti – atšokti. Taigi – galimybių daug ir jos skirtingos, tad be meistrų apžiūros – nei iš vietos.
   4. Jeigu sugedo mikrobangės rėlė – dažniausiai tvarkymas būna sudėtingas. Įmanoma, tačiau ne visada apsimoka.

  Kuomet matyti, kad buitinė technika neveikia gerai, kad maistas nepašildomas užtektinai – būtinas jos tvarkymas. Juo greičiau gedimas bus rastas – tuo pigiau kainuos remontas.

  Salvata – mikrobangių remonto paslaugos

  Mikrobangių gedimai būti labai įvairūs, tad tik po apžiūros meistras gali pasakyti – koks gedimas ir tuo pačiu kokie geriausi jo šalinimo būdai yra. Salvata dažniausiai mikrobangų krosnelių gedimus nurodo per 24 valandas nuo užklausos gavimo, tad mūsų paslaugos labiausiai tinka skubantiems. Atliktiems darbams suteikiame nuo 3 mėn. garantiją, tad esame užtikrinti, kad gedimas nebepasikartos.

  Mūsų komandoje dirba tik patys geriausi meistrai, tvarkymo metu naudojamos tik aukščiausios kokybės dalys, tad įsiveskite mūsų numerį ir bendradarbiaukime, kai Jums reikalingas mikrobangų krosnelės remontas.

  Ar verta bandyti mikrobangę tvarkyti pačiam?

  Daugelis galvoja, kad mikrobangų krosnelės mechanizmas yra labai paprastas, tad išardyti ją ir sutvarkyti gedimus – bus paprasta. Deja, praktika dažniausiai visiškai kitokia, kadangi inovatyviose krosnelėse yra kur kas daugiau detalių, kurios nematytos ir savamoksliams meistrams, ir tiems, kuriems dar iki šiol niekada neteko tvarkyti krosnelių patiems.

  Ką daryti tokiu atveju, jeigu nenorite, kad maži gedimai virstų dideliais? Kreiptis į Salvata meistrus, kurie greitai ras gedimą ir pasiūlys tinkamiausią jo šalinimo būdą..

  Kaip užtikrinti mikrobangės funkcionalumą?

  Mikrobangų krosnelės gedimai nebus tokie dažni – jeigu skirsite buitinei technikai šiek tiek dėmesio. Pirmiausia – būtinai susižinosite, kokios medžiagos indai negali būti dedami į mikrobangę. Taip pat šildykite tik tokius gaminius, kurie yra galimi. Nešildysite per ilgai, kadangi technika gali perkaisti, valykite reguliariai ir pamatę bet kokius nesklandumus – kreipkitės į meistrus, o ne bandysite gedimus pašalinti patys. Atsakingai pasirinkite tinkamiausią jos laikyti vietą, kad darinėjimo metu nebūtų pažeidžiamos durelės bei nebūtų pavojaus priekiniam stiklui.

  Salvata tvarko skirtingų gamintojų buitinę techniką įskaitant mikrobanges: Zyle, Snaigė, Gorenje, Miele, Zanussi, Philips, Electrolux ir daugelį kitų.robanges

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95