Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tinkamai funkcionuojanti dujinė orkaitė leis kasdien kepti pyragus, picas, lazanijas bei kitus patiekalus. Tiesa, nuolatos naudojama įranga kartais genda. Vieni gedimai – mechaniniai, kurie pasidaro dėl nuolatinio naudojimo, o kiti gali atsirasti po nelaimių. Pavyzdžiui, kai sudūžta stiklas – reikalingas orkaičių stiklų keitimas, kuris gali padėti sugrąžinti buitinei technikai funkcionalumą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Kada reikalingas orkaičių stiklų keitimas?

  Buitinės technikos stiklų keitimas reikalingas tuomet, kai po nelaimės stiklas dūžta. Jis gali būti pilnai sudaužomas, likti tik rėmas arba suskilęs, sudaužomas tik dalinai. Bet kuriuo atveju keitimas yra būtinas, kadangi naudodami dujinę orkaitę, kurios stiklas skiles – rizikuojate savo sveikata.

  Stiklų keitimas reikalingas ne tik dužimo, tačiau ir susibraižymo atveju. Norėdami to išvengti – stiklus valykite tik su švelniomis priemonėmis, minkšta kempine bei šluoste. Valgykite reguliariai, kad susikaupę riebalai “nepareikalautų” intensyvesnio šveitimo.

  Kaip atliekamas orkaičių stiklų keitimas?

  Keitimo metu naudojamas tik geriausios kokybės, grūdintas stiklas. Kodėl būtent grūdintas? Kadangi jis yra atsparus temperatūros svyravimams, padeda apsaugoti stiklą nuo įkaitimo ir išvengti nudegimų.

  Dažniausiai sudužus stiklui skubiai tvarkomasi, kad šukės neįsismeigtų į padą. Tiesa, rinkdami šukes atsargiai išrinkite durelių detales, kurios gali būti pakartotinai naudojamos stiklo keitimo metu.

  • Pirmiausia pagaminamas reikalingų matmenų stiklas, kuris tobulai tiktų orkaitei.
  • Pagal poreikius papildomai gali būti gręžiamos skylės rankenoms montuoti.
  • Tvarkomi tiek priekiniai, tiek vidiniai stiklai.
  • Keitimo metu naudojama speciali įranga, kuri padeda naują stiklą įmontuoti labai tiksliai, pasiekti milimetrinį tikslumą bei reikalingą izoliaciją.

  Salvata meistrai užsako ir įmontuoja originalius AEG, Bosch, Candy, Electrolux, Siemens, Zanussi stiklus.

  Kokybiškas stiklų keitimas

  Jeigu Jums reikalingas greitas ir tikslus dujinių orkaičių stiklų keitimas – kreipkitės į mus. Darbus atliekame operatyviai, kadangi suprantame, kad gyvenimas be orkaitės – sudėtingesnis. Keitimą atlieka tik geriausi savo sferos specialistai, kurie grąžina orkaitėms funkcionalumą, jos ne tik atrodo kaip naujos, tačiau ir veikia kaip naujos.

  Mes teikiame tik stiklų pardavimo kartu su montavimu paslauga. Atskirai stiklų neparduodame.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95