Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šiais laikais žmonės vis dažniau ieško sprendimų, kaip visus buities darbus pasidaryti kuo įmanoma greičiau ir paprasčiau. Vienas iš būdų tai įgyvendinti yra kokybiškas siurblys robotas. Gedimai, kita vertus, pasitaiko net ir įsigijus itin brangų prietaisą. Tai gali sujaukti įprastą kasdienybę bei sukelti nemažai streso. Taigi – kokie gedimai pasitaiko dažniausiai? Įprastai susiduriama su tuo, jog siurblys robotas nepaduoda vandens, nevažiuoja arba prastai valo namus. Laimei, visas šias problemas įmanoma išspręsti. Žinoma, svarbu kuo greičiau kreiptis į profesionalus. Taigi, jeigu Jums reikalingas robotų siurblių remontas, Salvata specialistai yra pasiruošę padėti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Siurblys robotas nepaduoda vandens – bene dažniausias gedimas

  Jeigu siurblys robotas nepaduoda vandens, pirmiausia reikėtų patikrinti ar vandens talpoje šio apskritai yra. Kita vertus, problema taip pat gali būti susijusi su plovimo šluoste. Tokiu atveju reikėtų patikrinti ar ji įstatyta teisingai. Jeigu taip – pamėginkite šią išplauti. Tačiau, jei problemos išspręsti nepavyksta, gali būti, kad reikės įsigyti naujus vandens šluostės filtrus. 

  Kita vertus, kartais gedimo priežastimi tampa netinkama siurblio roboto priežiūra. Pavyzdžiui, po valymo reikia ištuštinti vandens talpą. Jeigu to nepadarote, gali imti kauptis nuosėdos. Po kiek laiko šios greičiausiai užblokuos vamzdelius, kuriais yra perduodamas vanduo. Visgi, ką daryti, jeigu vandenį nuolat palikdavote talpoje, o dabar siurblys robotas neveikia taip, kaip turėtų? Tuomet reikia kruopščiai išvalyti pagrindines detales. Taigi, pasirūpinkite tinkama talpos ir vamzdelių švara. 

   

  Siurblys robotas nevažiuoja

  Jeigu siurblys robotas juda neįprastai arba apskritai nevažiuoja, pirmiausia rekomenduojama patikrinti priekinį ratuką. Gali būti, kad jame įstrigo kas nors, ką reikėtų pašalinti. Žinoma, tą patį padarykite ir su kitais ratais. Šie dažnai apsivelia plaukais, juose įsipainioja įvairūs nešvarumai. Tai gali nulemti prastesnį siurblio roboto judėjimą. Kita vertus, su laiku ratukai susidėvi, todėl kartais juos reikia pakeisti. Laimei, tai padaryti nesudėtinga ir patiems. 

   

  Siurblys robotas palieka nešvarumus

  Pasitaiko tokių atvejų, kuomet siurblys robotas grindų nebevalo taip gerai, kaip anksčiau. Gali būti, kad tai lemia susidėvėję valymo šepečiai. Kai kuriais atvejais prie šios problemos taip pat prisideda užsikimšę filtrai. Visgi, pirmiausia patikrinkite šoninius šepetėlius. Svarbu paminėti, kad juos keisti reikia kas 6 mėnesius. Kita vertus, rekomenduojama patikrinti ir centre esantį šepetį. Jeigu problema ne čia, tuomet pereikite prie filtrų. Jų užsikimšimas sumažina siurbimo galią, todėl turi įtakos valymo efektyvumui. Tokiu atveju rekomenduojama kreiptis į profesionalus. Visgi, norint apsisaugoti nuo filtro užsikimšimo, po kiekvieno valymo svarbu pašalinti prie jo prilipusias dulkes bei kitus nešvarumus. 

   

  Siurblys robotas nesilaiko maršruto

  Priežasčių, kodėl siurblys robotas nesilaiko maršruto, gali būti tikrai nemažai. Pavyzdžiui, pasitaiko atvejų, kuomet sugenda prietaiso variklis. Kita vertus, problema taip pat gali būti susijusi su nešvariais jutikliais, šepetėliais ar ratukais. Taigi, pirmiausia rekomenduojama visus juos išvalyti ir pamėginti dar kartą. Tačiau, jeigu siurblys robotas vis tiek nesilaiko maršruto, kreipkitės į profesionalus.

  siurblys robotas gedimai

  Ar verta bandyti siurblį robotą tvarkyti pačiam?

  Kai kuriais atvejais siurblį robotą galima sutvarkyti patiems, pavyzdžiui, jeigu nuo jo reikia tik nuvalyti dulkes arba prietaisą perkrauti. Tačiau, jei problema yra rimtesnė, verčiau iš karto kreiptis į profesionalus. Kodėl? Visų pirma, tokiu būdu apsaugosite siurblį robotą nuo dar didesnių pažeidimų. Kartais žmonės bandydami taisyti prietaisą tik dar labiau jį sugadina. Be to, jeigu siurblio roboto remontą patikėsite profesionalams, sutaupysite nemažai savo laiko ir nervų. Taigi, norint kuo greičiau bei efektyviau išspręsti problemą, rekomenduojama kreiptis į specialistus. 

   

   

  Kaip užtikrinti, kad siurblys robotas veiktų kuo ilgiau?

  • Tam, kad siurblys robotas dirbtų efektyviai, prieš valymą svarbu tinkamai paruošti kambarius. Taigi, surinkite ant žemės išsibarsčiusius daiktus, pavyzdžiui, segtukus ar vaikų žaislus. Kitu atveju, siurblys gali įstrigti arba visiškai nustoti veikti;
  • Nepamirškite išvalyti lazerinių jutiklių;
  • Raskite tinkamą vietą įkrovimo stotelei, kad siurblys robotas lengvai ją pasiektų;
  • Nepamirškite reguliariai ištuštinti ir išvalyti šiukšlių surinkimo indo;
  • Dulkių filtrą rekomenduojama keisti kas 6 mėnesius.

  Vadovaudamieji šiais patarimais išvengsite gedimų ilgiau.

  Robotų siurblių taisymas

  Jeigu Jums reikalingas robotų siurblių remontas, Salvata specialistai tikrai gali padėti. Daugelį gedimų nustatome per 24 valandas nuo užklausos pateikimo ir stengiamės kaip įmanoma greičiau išspręsti susidariusią situaciją. Taigi, jeigu ieškote daug patirties turinčių bei aukščiausius kokybės standartus taikančių specialistų – kreipkitės į Salvata.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95