Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kasdien žiūrite TV arba bent jau įjungiate dėl fono, kad namuose jaustumėtės kur kas jaukiau? Puiku. Visgi, nuolatinis naudojimas pagreitina įrangos nusidėvėjimą. Suprantama, kad sugedus technikai daugelis nori kuo greičiau ją sutvarkyti, grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Mūsų meistrai pasirūpins, kad Sharp televizorių gedimai būtų sutvarkyti greitai ir pigiai. Nors gali būti 1 000 priežasčių, kodėl neveikia Sharp TV, tačiau patirtis ir turima įranga leidžia ne tik greitai “diagnozuoti” gedimus, tačiau ir tinkamai juos sutvarkyti. Tad nieko nelaukite ir susisiekite su mumis šiandien. Televizorių remontas bus atliktas kokybiškai, greitai, o taisymo kaina – išties konkurencinga!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Dažniausi Sharp televizorių gedimai

  Sugedo Sharp televizorius? Nelaukite, kol minimalistiniai gedimai taps didesni ir galiausiai technikos tvarkymas Jums kainuos kur kas daugiau. Išties, gedimai yra labai įvairūs ir kartais patys meistrai nusistebi, kad atsiranda vis daugiau problemų, kurios anksčiau nebuvo randamos Sharp televizoriuose.

  Kokie yra patys dažniausi?

   

  1. Gana dažnai Sharp televizorių gedimai yra susiję su vaizdu. Ekranas gali visiškai nerodyti arba nerodyti tik tam tikra jos dalis. Bet kuriuo atveju taisymas yra būtinas.
  2. Gali būti reikalingas ekranų keitimas.
  3. Spalvų blokų remonto darbai.
  4. Meistrų atliekami maitinimo grandinės remonto darbai.
  5. Taip pat dažni gedimai susiję su valdymo bloko problemomis.
  6. Gali būti reikalingas aukštos įtampos remontas.
  7. Taip pat kartais tenka tvarkyti gedimus, kurie yra susiję su TV garsais. Vėlgi, gali visiškai dingti garsas, arba garso problemos gali būti dalinės. Jeigu vaizdas yra, tačiau garso ne – tai požymis, kad gedimas mikrofone.
  8. Gali būti atliekama tik tam tikros dalies diagnostika, kuri padeda rasti gedimą. 
  9. Meistrams tenka tvarkyti išlaužtus lizdus. 
  10. Meistrų paslaugos dažnai reikalingos ne tik tokiu atveju, kai reikia pašalinti Sharp gedimus, tačiau taip pat ir tokiu atveju, kai reikalingas pajungimas. Dažniausiai užsisakant palydovinę TV su įranga. Taip pat ir inovatyvią įrangą, kuomet prie TV jungiamas internetas. 
  11. Motininių plokščių keitimas.
  12. Pagal poreikius gali būti atliekamas valdymo čipų perprogramavimas.

  Salvata – pagalba remontuojant Sharp televizorius

  Kodėl neveikia Sharp televizorius? Priežasčių gali būti labai daug. Jas greitai suras mūsų meistrai, kurie tikina, kad net ir patys sudėtingiausi gedimai gali būti pašalinami. O juk sutvarkyti TV – visada pigiau nei pirkti naują. 

   

  1. Dažniausi Sharp TV gedimai nustatomi ir pašalinami vos per 24 valandas, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo savo laiką.
  2. Buitinės technikos remontas teikiamas konkurencingomis kainomis.
  3. Darbus atlieka kompetentingi meistrai, kurių darbinė patirtis – iki keliolikos  metų ir daugiau.
  4. Sharp gedimai pašalinami greitai ir papildomai darbams suteikiama garantija.
  5. Atliekami ne tik remonto darbai, tačiau taip pat ir TV pajungimas.

  Teikiamos paslaugos – labai įvairios, kadangi ir patys gedimai gali būti labai skirtingi. Nuo pačių mažiausių iki labai didelių. Svarbiausia nebandyti gedimų pašalinti patiems, kadangi taip dažniausiai padaroma dar daugiau problemų, kurių tvarkymas paskui – ne tik brangesnis, tačiau ir ne visada įmanomas.

  Salvata teikia įvairių televizorių gamintojų remonto darbus.

  Kaip išvengti Sharp televizorių gedimų?

  Sharp televizoriai nėra lepūs, tačiau kaip ir bet kokia buitinė technika – jie reikalauja šiek tiek dėmesio. Svarbiausia yra tinkama pajungimas, kadangi tik tokiu atveju, kai TV pajungtas tinkamai – jis veiks tvarkingai. 

  Žinoma, saugokite TV ekranus, raskite jiems tinkamas vietas, kadangi šiuolaikinė įranga yra labai plona, tad ją lengva sudaužyti. Reguliariai nuo TV pašalinkite dulkes, tačiau nevalykite ekrano tada, kai jis yra įjungtas. Galiausiai, prie Sharp TV gali būti jungiami įvairūs išoriniai kabeliai, tačiau junkite tik tokius, kurie pritaikyti prie sistemos. Pamačius bet kokius gedimus – skubiai kreipkitės į meistrus.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95