Turėti gerų meistrų kontaktus būtina dėl kelių priežasčių. Pirma, geri meistrai užtikrina tinkamą buitinės technikos remontą ir priežiūrą, sutaupo laiko ir sumažina nepatogumus dėl netinkamai veikiančių buitinių prietaisų. Antra, geri meistrai turi prieigą prie originalių buitinių prietaisų dalių. Trečia, geri meistrai yra kvalifikuoti technikai, kurie gali pasiūlyti naudingų patarimų dėl buitinių prietaisų naudojimo ir trikčių šalinimo. Ketvirta, turėdami patikimus gerų meistrų kontaktus, ilgainiui galite sutaupyti pinigų, nes išvengsite brangaus remonto ar naudojamos buitinės technikos pakeitimo. Galų gale, gerų meistrų kontaktai suteikia užtikrintumo jausmą, žinant, kad reikiama pagalba bus lengvai prieinama sugedus bet kokiam buitinės technikos prietaisui.

Geri buitinės technikos remonto meistrai

Individuali įmonė „Salvata“ sėkmingai ir nenutraukiamai teikia buitinės technikos remonto paslaugas nuo 1995 metų. Sugedus buitinės technikos įrenginiui  „Salvata“ meistrai pasiruošę operatyviai atvykti ir pašalinti visų tipų gedimus tiesiog namuose ar objekte. „Salvata“ meistrai taiso ir pašalina:

 • skalbimo mašinų, 
 • džiovyklių, 
 • indaplovių, 
 • šaldytuvų, 
 • orkaičių, 
 • kaitlenčių, 
 • dujinių viryklių, 
 • mikrobangių,
 • kavos aparatų, 
 • mėsmalių, 
 • gartraukių, 
 • elektrinių viryklių, 
 • dulkių siurblių, 
 • boilerių, 
 • televizorių, 
 • dujinių kaitlenčių ir
 • elektrinių šildytuvų triktis. 

Individuali įmonė „Salvata“ randasi Vilniuje bei Kaune ir taip pat aptarnauja klientus 50 km spinduliu aplink šiuos miestus, o šių meistrų kontaktai yra: 8 700 800 95 ir vilnius@salvata.lt arba kaunas@salvata.lt. „Salvata“ turi 3000+ klientų atsiliepimų interneto erdvėje.

Geri kitos technikos remonto meistrai

 •  Kompiuterių remontas

UAB „Varlė“ serviso meistrai užsiima nešiojamų, stacionarių ir planšetinių kompiuterių remontu. UAB „Varlė“ serviso meistrai teikia skubios kompiuterinės įrangos diagnostikos paslaugas, garantuoja operatyvų remontą ir jo kokybę, naudoja remontui originalias detales ir  teikia profesionalias konsultacijas. UAB „Varlė“ serviso kontaktai: servisas@varle.lt. Kompiuterių meistrus rasite adresu: Vilnius, Ukmergės g. 241. UAB „Varlė“ turi daugybę klientų visoje Lietuvoje, o klientų bendrų atsiliepimų UAB „Varlė“ turi net 25000+.

 • Telefonų remontas

UAB „MTTC“ mobiliųjų telefonų taisymo servisai yra Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje. UAB „MTTC“ interneto erdvėje turi 50+ klientų atsiliepimų. UAB „MTTC“ mobiliųjų telefonų taisymo servisai siūlo tokias paslaugas kaip garantinis ir negarantinis aptarnavimas, apdraustų įrenginių aptarnavimas ir skubuo (1 val.) remontas. Interneto erdvėje rasite 50+ atsiliepimų apie šios įmonės meistrų atliekamų darbų kokybę.  UAB „MTTC“ bendras el. paštas: info@mttc.eu, o telefono numeriai skiriasi pagal kiekvieną servisą atskirai, Kontaktinę servisų informaciją rasite: https://www.mttc.lt/mttc-servisu-kontaktai/

Geri statybinių ir apdailos darbų meistrai

 • UAB „Asmata“

Įmonė įkurta 2020 metais, tačiau apdailos ir statybinius darbus meistrai atlieka jau anksčiau nei 2020 metais. UAB „Asmata“ teikia tokias paslaugas kaip plytelių klijavimas, gipso kartono montavimas, glaistymas ir dažymas, santechnikos darbai,  elektros instaliacijos darbai,  grindų montavimas ir įtemptų lubų montavimas. Per savo trumpą gyvavimo laiką UAB „Asmata“ jau turi 160+ patenkintų klientų. UAB „Asmata“ randama Vilniuje, jos kontaktai info@asmata.lt ir +370 607 93333.

 • MB „Aremada“

Mažosios bendrijos „Aremada“ meistrai turi daugiau nei 10 metų patirtį.„Aremada“ įkurta ir veikia Kaune bei teikia tokias paslaugas kaip gipso sienų ir lubų montavimo darbai, tinkuotų sienų glaistymo darbai, sienų šlifavimo, gruntavimo ir dažymo darbai, lubų dažymo ir glaistymo darbai.  MB „Aremada“ kontaktai info@aremada.lt ir +370 657 73323.

 • MB „MGV Apdaila“

Mažoji bendrija „MGV Apdaila“ yra statybos įmonė, kurią galite rasti tiek Vilniuje, tiek Kaune.Įmonė atlieka buto ar namo įrengimo darbus, vidaus apdailos darbus, remonto ir renovacijos darbus ir užsiima virtuvių, vonios, miegamojo, svetainės ir darbo kambario baldų gamyba. „MGV Apdaila“ internetiniame puslapyje randami teigiami klientų atsiliepimai ir pateikiama kontaktinė informacija: info@mgvbaldai.lt ir +370 646 03544.

Geri automobilių remonto meistrai

 • UAB „MAXAUTO BALTIC“

Vienas didžiausių autoservisų Lietuvoje veikia nuo 2008 metų ir centrinė įmonė randasi Vilniuje. UAB „MAXAUTO BALTIC“ tinklą sudaro daugiau nei 70 autoservisų visoje Lietuvoje. Įmonė dirba su VW, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Land-Rover, Jaguar, Volvo automobiliais. Įmonės meistrai orientuojasi į automobilių remontą naudojant tik originalias atsargines dalis. Šiandien savo klientams įmonė gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą nuo automobilio techninės priežiūros ir remonto iki techninės pagalbos kelyje. Įmonė interneto erdvėje turi 80+ atsiliepimų, jos kontaktų skiltyje nurodytas el. paštas  info@maxauto.lt ir kontaktinis telefono numeris +370 5 26 02646.

 • UAB „Martonas“

UAB „Martonas“ teikia lengvųjų automobilių ir sunkvežimių remonto paslaugas. Internetinėje erdvėje galima rasti 170+ klientų atsiliepimų apie šią įmonę. UAB „Martonas“ įmonės teikiamos paslaugos apima kompiuterinę diagnostiką, variklio diagnostiką, tepalų keitimą, stabdžių remontą, važiuoklės ir duslintuvų remontą, kėbulo remontą ir dažymą, pneumatinės pakabos remontą, starterių ir generatorių remontą, kondicionierių pildymą ir techninę pagalbą kelyje. UAB „Martonas“ servisai randami Vilniuje. Įmonės kontaktinę informaciją rasite adresu https://martonas.lt/, skiltyje „Kontaktai“.

 •  UAB „Autofortas“

UAB „Autofortas“ įsikūręs Kaune. Įmonės veikia jau 25 metus, o jos teikiamos paslaugos apima automobilių transportavimą, defektavimą, dokumentų ruošimą po autoįvykio, reikalingą automobilio atsarginių dalių paiešką, automobilio ardymą ir surinkimą, kėbulo ir jo dalių atstatymą, vandens pagrindo dažų parinkimą ir gamybą, paruošimą dažymui ir automobilio dažymą. Internetinėje erdvėje galima rasti 350+ klientų atsiliepimų apie šią įmonę. Įmonės kontaktai: info@autofortas.lt ir  +370 377 58650.

Kitų sričių rekomenduojami meistrai

 • Židinių (krosnių) meistrai

UAB „2 RV“ įmonė įkurta prieš 15 metų Kaune ir šios įmonės meistrai specializuojasi židinių montavimo srityje. Įmonės interneto svetainėje skelbiama, kad įmonė turi 1000+ patenkintų klientų. Įmonės paslaugos apima židinių montavimą, pristatomus kaminus, natūralaus akmens židinio apdailą bei kaminų įdėklų montavimą. Kontaktinėje informacijoje pateikiamas el. paštas info@zidiniumontavimas.lt ir telefono numeriai +370 652 57530 ir +370 676 03006.

 • Švaros meistrai

UAB „Švaros broliai“ jau 25 metus siūlo įvairias valymo paslaugas, kurios apima patalpų arba automobilių valymą. Automobilių valymo srityje UAB „Švaros broliai“ įmonei priklauso 9 tunelinės plovyklos, 10 bekontakčių savitarnos plovyklų ir 5 automobilių valymo centrai. Plovyklos yra strategiškai patogiose vietose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Molėtuose. UAB „Švaros broliai“ patalpų valymo ir priežiūros paslaugas teikia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Įmonė internetinėje erdvėje turi 200+ klientų atsiliepimų. Įmonė interneto svetainėje nurodomi šie el. pašto adresai: info@svarosbroliai.lt ir media@probro.lt bei kontaktinis telefono numeris +370 700 66600.

 • Kondicionierių meistrai

UAB „Dorteksa“ randasi Vilniuje. Įmonė specializuojasi šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų projektavimo, montavimo ir techninės priežiūros srityse. Rekvizitai.lt svetainė ši įmonė buvo paskelbta 2023 metų viena iš TOP įmonių. Įmonės kontaktai: el. pašto adresas info@dorteksa.lt ir numeris +370 650 48118.

 •  Spynų atrakinimo meistrai

UAB „VITEMUS“ įmonė yra Vilniuje ir teikia tokias paslaugas kaip avarinis gyvenamųjų patalpų durų, automobilio durų ir seifų atrakinimas, raktų gamyba ir remontas, spynų remontas, keitimas ir montavimas. UAB „VITEMUS“ interneto svetainėje randama apie 60+ klientų atsiliepimų. Įmonė klientų patogumui dirba 24/7. 

Kontaktinė informacija: sos.atrakinimas@gmail.com ir tel. Nr. +370 655 088 89.

Kas yra geras meistras ir kaip jį pasirinkti?

Norėdami pasirinkti gerą meistrą, pirmiausia įvertinkite jo patirtį atitinkamoje srityje.  Šiame straipsnyje aukščiau paminėti gerų meistrų kontaktai Vilniuje ir Kaune. Rekomenduojame perskaityti ankstesnių to meistro klientų atsiliepimus, kad įvertintumėte jo reputaciją ir patikimumą. Apsvarstykite galimybę turėti konsultaciją ar pokalbį su meistru, kad aptartumėte savo poreikius ir įvertintumėte meistro profesionalumą. Galų gale, pasitikėkite savo nuojauta ir išsirinkite meistrą, kuris geriausiai atitinka jūsų pageidavimus.