Kaip prijungti skalbimo mašiną?

Būtų labai sunku, jeigu apskritai įmanoma, surasti žmogų, namuose neturintį skalbimo mašinos. Na, o į naująjį būstą įsikėlusių gyventojų pirkinių sąraše skalbimo mašina dažniausiai atsiduria tarp prioritetų.

Nepaisant to, koks šis prietaisas populiarus ir svarbus, tinkamai prijungti skalbimo mašiną moka ne kiekvienas. Tam, kad su šiuo keblumu susidurti netektų ir jums, papasakosime kaip tai padaryti.

Išsukite transportavimo varžtus!

Bene pirmiausias dalykas, kurį turėtumėte padaryti parsigabenę skalbimo mašiną į namus – išsukti transportavimui skirtus varžtus. Jeigu skalbsite pamiršę tai padaryti, galite nepataisomai sugadinti skalbyklę, o ši žala, tikriausiai, nebus kompensuojama.

Išsirinkite tinkamą vietą skalbyklei ir išsimatuokite reikalingų žarnų ilgį.

Nors perkant skalbimo mašiną prijungiamos žarnos paprastai būna komplekte, standartinio ilgio gali ir neužtekti – visada yra geriau jei žarna bus ilgesnė negu reikia nutekėti vandeniui. Čia galite vadovautis šia taisykle: jeigu dvejojate ar žarna pakankamai ilga, įsigykite ilgesnę.

Sumontuokite ventilį vandens tiekimui.

Vieną žarnos galą užmaukite ant kranelio, o kitą pritaisykite prie skalbimo mašinos. Plikomis rankomis to padaryti nepavyks, tad būtinai pasiruoškite santechninį raktą ir sandarinimo masę.

Nuveskite nuotekų žarną iš skalbimo mašinos į kanalizacijos vamzdį.

Sudūrimo vietoje būtinai turi būti dedama tarpinė, kad ištekantis vanduo neprasiskverbtų ir neprilašėtų. Tam, kad skalbimo mašina veiktų sklandžiai ir iš jos tinkamai pasišalintų vanduo, nutekėjimo žarna turėtų eiti pažeme, nesusilenkti ir nesudaryti kilpų. Jeigu nuotekos tekės į viršų arba kilpomis, gali susidaryti purvo sąnašos, kurios trukdys iš skalbimo mašinos ištekėti nešvariam vandeniui.

Patikrinkite ar skalbimo mašina tinkamai veikia.

Pirmųjų skalbimų metu derėtų būti budriems ir dar kartą patikrinti ar viskas tinkamai sujungta, niekur nelaša vanduo, o skalbimo mašina veikia be trikdžių. O tada belieka mėgautis naujuoju pirkiniu!

Nepavyksta prijungti?

Suprantame, kad skalbimo mašinos pajungimo procesas gali atrodyti sudėtingas net ir po šio paaiškinimo, ypač jeigu to nesate darę anksčiau. Tokiu atveju, maloniai kviečiame kreiptis į mūsų specialistus, kurie pas just atvyks kaip galėdami greičiau ir šį darbą padarys už jus. Tada galėsite būti užtikrinti, kad skalbimo mašina prijungta nepriekaištingai!