Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Televizorius yra vienas iš dažniausiai ir labiausiai naudojamų prietaisų kone kiekvienuose namuose. Tačiau televizorius žmonės mėgsta ne tik dėl to, jog jie siūlo pramogas, bet ir dėl to, kad jiems beveik nereikia jokios priežiūros. Visgi su amžiumi, dėl netinkamo naudojimo ar kitų priežasčių, televizoriai gali sugesti arba visai nustoti veikti.

  Jeigu jūsų televizorius nebeįsijungia, elgiasi neprognozuojamai ir keistai, stringa, ekrane liejasi arba kitaip išsikraipo vaizdas, jums tikrai gali būti naudingas Salvata televizorių remontas Kaune. Mes remontuojame įvairių tipų televizorius, pradedant LCD, baigiant 4K UHD, OLED, QLED ar net plazminiais. Galime suteikti konsultaciją ir pateikti pirminę analizę pokalbio metu, taip pat visada laukiame buitinės technikos iš viso miesto. 

  Dažnu atveju remontas apsimoka labiau. Kuomet įtaisas sugenda arba ima prasčiau veikti, daug kas pasirenka paprasčiausiai nurašyti gendantį įrenginį ir jį ruošiasi keisti nauju. Tačiau naujo televizoriaus pirkimas dažnai gali būti skubotas ir pigiau atlikus remontą vėl galima naudotis puikiai veikiančiu TV. susisiekite pirminei konsultacijai skambučiu arba užpildykite užklausos formą, nustatysime gedimą ir pasiūlysime sprendimą!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Televizorių atgabenimas į remonto centrą

  Ne visuomet tokia galimybė yra, ypač, kai kalbame apie klientus iš Kauno, bet verta paminėti ir galimybę savo TV pristatyti ir į remonto centrą. Jis yra įsikūręs Kaune, adresu Chemijos g.17C. Kodėl gi gali būti naudinga pristatyti savo televizorių būtent į remonto centrą? Nes taip padarę, jūs nemokate kitiems specialistams, kuriuos išsikviečiate į namus. Taip pat remonto centre atliekame televizorių diagnostiką ir gedimų nustatymą pažangiausios įrangos pagalba. Sužinojus apie problemą, jūs jau galite pasirinkti kaip ją spręsti. Jeigu tai darysite patys, padedame užsisakyti reikiamas detales. Jeigu tai darysite mūsų centre, pateiksime jums preliminarų remonto planą bei informuosime apie išlaidas ir kitus darbų ypatumus.

  Dažniausiai iš Kauno rajono į remonto centrą patogu atgabenti nebent ne itin didelius televizorius, tačiau mes galime suremontuoti ir 43“, 49“, 55“, 65“, 75“ ar net didesnės ekrano įstrižainės įrenginius.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Televizorius jūsų namuose yra svarbus prietaisas. Jis taip pat yra ir labai delikatus. Šios technikos nevertėtų remontuoti neprofesionalams, kadangi jautri elektronika gali būti nesunkiai pažeidžiama, o tuomet remonto ir tvarkymo išlaidos labai išaugtų. Kai kada, dėl nesėkmingo remonto televizorius net visai praranda savo funkcionalumą. Dėl šios priežasties reikėtų patikėti televizorių taisymą tik tiems specialistams, kurie gerai ir tiksliai išmano, ką daro.

  Mūsų meistrai yra kvalifikuoti ir turi patikimumo sertifikatus, dėl to galite būti maksimaliai užtikrinti atlikto remonto darbų kokybe. Dirbame su visų rūšių televizoriais. Remontuojame Samsung, Philips, Sony, LG, Sharp, Panasonic ir kone visų kitų gamintojų techniką. Tai gali būti ir naujo arba seno modelio TV.

  Visiems atliktiems remonto darbams bei komponentams, kuriuos nupirkome ir pakeitėme mes, bus taikoma garantija. Jeigu yra toks noras, galime padėti užsisakyti detales bei komponentus ir jums patiems, kad remonto darbus atliktumėte savomis rankomis. Tokiu atveju garantija nėra taikoma. Meistrai yra pasiruošę priimti skubius užsakymus ir laukiame jūsų Salvata servise.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Televizorių remontas Kaune

  Dažniausiai pasitaikantys TV gedimai: TV neprisijungia prie interneto, pradėjote girdėti aidą iš televizoriaus kolonėlių, televizoriaus garsas pasidarė labai prastas ir šaižus, televizorius įsijungia, bet nerodo vaizdo, ekrane atsirado linijų, įtrūkimų ar kitų pažeidimų, vaizdas pasidarė labai pikseliuotas.

  Visos šios problemos – mums puikiai žinomos ir jas tenka spręsti dažniausiai. Kai kada pakanka smulkių programinių pakeitimų arba šiokio tokio, nedidelio remonto. Kitais atvejais televizoriaus taisymas yra daug sudėtingesnis ir pareikalaus daugiau meistro laiko ir pastangų. Visgi tikslų problemos mastelį bei sprendimo galimybes įmanoma nustatyti tik po to, kai meistras apžiūri televizorių. Jus galite pasirinkti savo TV gabenti į remonto centrą arba susisiekti skambučiu. Naujo TV pirkimas jums atsieis bent jau pilną televizoriaus kainą, kuri gali siekti kelis šimtus eurų ar net tūkstančius eurų. Remonto išlaidos, beveik visuomet yra mažesnės nei naujo TV kaina. Na, o, jeigu atsitinka taip, kad sužinote, jog televizoriaus remontas kainuotų tiek, kad jums nebeapsimokėtų to daryti, jūs tikrai galėsite pasirinkti ir neremontuoti, padėsime išsirinkti detales ir jas užsakysime.

  Diagnostika ir konsultacijos

  Jeigu jūsų TV labai didelis, neturite daug papildomo laiko arba norite kuo greičiau ir paprasčiau išspręsti gedimą – užpildykite internetinę formą arba susisiekite telefonu. Visas šias funkcijas galite pasiekti šiame puslapyje arba kontaktų skiltyje. Užpildę formą tinklalapyje, galite pateikti ne tik savo kontaktinę informaciją, tačiau ir nurodyti gedimo simptomus, įvardinti problemas, dėl kurių neveikia arba prasčiau veikia televizorius. Šią informaciją meistrai sužinos ir matys bei vos atvežę televizorių į mūsų techninį centrą geriau žinos, kaip viską spręsti. Meistrams labai praverčia bet kokie duomenys apie gedimo priežastis bei padarinius, kadangi dažniausiai tai yra tiksliausias kelias problemos nustatymui ir, galų gale, jos sprendimui.

  Meistrai dažniausiai turi visą reikalingą įrangą tam, kad pataisytų ir suremontuotų jūsų techniką.

  Dauguma remonto darbų atliekami ganėtinai greitai, vos per porą valandų, tačiau tiksli trukmė labai priklauso nuo to, koks tai yra gedimas bei kokio sudėtingumo remontą turėsime atlikti.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti televizorius Kaune?

  Televizorių remontas yra labai plati sąvoka. Vieno komponento pakeitimui gali užtekti vos valandos ar net mažiau, o štai dideliam darbui gal reikės net kelių valandų. Galime pradžiuginti vartotojus, kadangi daugumą darbų padarome per 1-24 valandas nuo gedimo užregistravimo. Jeigu remontas truks ilgiau, tikrai apie tai informuosime televizoriaus savininką.

  Kokia yra televizorių remonto kaina?

  Kaip ir su taisymo darbų trukme, taip ir su kaina, viskas Kaune priklauso nuo daugelio dalykų. Kainai įtaką daro:
  1.TV dydis
  2.TV gamintojas ir modelis
  3.Gedimo rimtumas
  4.Keičiamos ar remontuojamos detalės kaina bei sudėtingumas
  5.Kitos aplinkybės (pvz., TV sumontavimo būdas, jeigu meistrui labai nepatogu prieiti arba reikia papildomų įrankių).
  Dažniausiai remonto kaina prasideda nuo ~40-45€. Pigiau visuomet kainuoja mažesnių gedimų ir mažesnių televizorių remontas

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Už visas TV taisymo paslaugas Kaune galite atsiskaityti grynaisiais pinigais, sumokėti savo banko kortele arba atlikti bankinį pavedimą.