Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Gaminti maistą gali būti ir smagu, ir malonu. Tačiau tuo atveju, kada jūsų viryklė veikia silpnai, prastai ar nenuspėjamai, to malonumo būti virtuvėje tikrai nėra. Kartais galima jaustis net nesaugiai. Nedelskite ir nedvejokite kreiptis į Salvata meistrus dėl viryklių remonto Kaune. Mūsų meistrai yra pasiruošę priimti visus skubius remonto darbus bei atlikti greitą ir operatyvų dujinės bei elektrinės įrangos diagnostiką. Po aptarnavimo ir taisymo, įranga vėl veiks puikiai ir leis mėgautis maloniu gaminimo procesu.

  Dirbame su skirtingų gamintojų produkcija bei profesionaliai remontuojame tiek naujas, tiek senesnių modelių virykles.

  Viryklių remontas jums reikalingas, jeigu: silpnai veikia arba visai nebeveikia dujinės viryklės degikliai, juntate nemalonų dujų kvapą, pastebite, jog suprastėjo elektrinės viryklės elektronika, atsirado nusidėvėjimas, girdite pašalinius garsus. Nelaukite, kol problema ims dar labiau trukdyti ir jau dabar ją išspręskite.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Viryklių atgabenimas į remonto centrą

  Esant galimybei ir norint sutaupyti, klientams visuomet siūlome galimybę įrenginius patiems atgabenti į remonto centrą Kaune, adresu Chemijos g.17C. Nors kai kurios viryklės yra stambiagabaričiai įrenginiai, tačiau, jeigu pirkote ir jos dar nesumontavote, kraustotės arba tiesiog turite galimybę ją išmontuoti bei išgabenti į remonto centrą, jums toks sprendimas gali būti naudingas. Visų pirma, remonto centre atliekame nemokamą diagnostiką. Skirtingai nei išsikvietus, bet kurį meistrą Kaune. Jeigu nustačius gedimą pasirinksite jo neremontuoti, remonto centre diagnostika niekuomet nieko nekainuos.

  Remonto centre taip pat galime padėti užsakyti reikalingas dalis remontui, jeigu nuspręstumėte tai daryti patys.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Salvata – vardas, kuris sėkmingai, jau daugiau nei 25 metus atlieka ir teikia buitinės bei profesionalios technikos remonto, prijungimo ir atsarginių dalių užsakymo srityse. Per šį laiką pavyko sėkmingai aptarnauti tūkstančius klientų iš privataus bei verslo sektorių. Veiklą vykdome ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Kauno rajone. Meistrai pasiruošę priimti visus skubius užsakymus ir suteikti konsultaciją skambučio metu.

  Galimybė užsisakyti remonto paslaugas – vienas iš didžiausių privalumų, kadangi netenka pirkti naujos buitinės technikos. Daugumą remonto darbų atliekame per 1-24 valandas nuo gedimo įregistravimo, tad problemos išsprendžiamos ir taisymas atliekamas operatyviai. Dirbant su dujine įranga bei viryklėmis, labai svarbu, kad meistrai būtų patyrę, kompetentingi ir atsakingi. Visas šias savybes atitinka Salvata specialistai, kurių atliktiems darbams suteikiama garantija.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Viryklių remontas Kaune

  Remontuojame visų rūšių virykles Kaune. Kiekvieną dieną laukiame remonto darbų užklausų ir klausimų. Sertifikuoti meistrai – didelę patirtį sukaupę specialistai, kurie suinteresuoti ir nuolat siekia geriausiai atlikti jiems patikėtas užduotis.

  Remontuoti virykles yra verta, kadangi, jei šis įrenginys veikia prastai, labai sumenksta arba visai atimamos jūsų galimybės gamintis maistą namuose. Dar blogiau, jeigu viryklė veikia prastai ir neprognozuojamai. Tuomet, toliau ją naudojant gali kilti ir pavojus jūsų bei aplinkinių saugumui. Vos pastebėję nerimą keliančius ženklus kreipkitės į profesionalus, kurie padės viską greitai išspręsti.

  Įprastai, dujinės viryklės tarnauja apie 15 metų. Gerai prižiūrima ir saugiai naudojama technika gali nesunkiai tarnauti ir dar ilgiau. Elektrinių viryklių tarnavimo laikas paprastai yra trumpesnis ir siekia 10-13 metų.

  Technikos diagnostika

  Viryklės dažniausiai priskiriamos prie stambios buitinės technikos. Dėl to reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ne kiekvienam klientui yra patogu techniką išmontuoti. Tiesą pasakius, beveik jokiu atveju, nebent jau nusipirkote dėvėtą viryklę, nėra patogu ją iškelti iš tam skirtos vietos bei vežti į remonto centrą. Dėl to galima pradinę konsultaciją atlikti nuotoliu, žinoma, jeigu nuspręsite atvykti į remonto centrą, žymiai sparčiau peržvelgsime ir atliksime diagnostiką atsižvelgiant į įrenginio modelį ir taisytinas vietas.

  Namuose atliekamas taisymas be meistrų padeda sutaupyti išlaidų, tačiau be buitinės technikos šiais laikais yra itin sunku išsiversti ilgesnį laikotarpį, o užsiimti savadarbiu taisymu gali trukti kelias dienas. Taip pat, kaip alternatyvą galima rinktis naujas virykles, tačiau naujos viryklės pirkimas kainuos bent jau kelis šimtus eurų, o ką jau kalbėti apie pajungimo, sumontavimo ar net erdvės paruošimo montavimui, išlaidos. Dėl šios priežasties siūlome kokybiškas paslaugas mūsų remonto centre ir profesionalias konsultacijas ir įžvalgas skambučio metu.

  Visi mūsų meistrai turi patikimumo sertifikatą, yra tikri profesionalai su dideliu žinių bagažu bei patirtimi, kuri siekia daugiau nei 25 metus.

  Dėl kokių priežasčių gali sugęsti viryklės?

  Viryklės gali sugesti dėl įvairių priežasčių.

  •       Nusidėvėjimas – kuo daugiau ir ilgiau yra naudojama elektrinė ar dujinė viryklė, tuo didesnė tikimybė, kad tam tikri komponentai ims prasčiau veikti. Tinkamai neprižiūrint, nusidėvėjimas gali būti brangių gedimų pradžia.
  •       Netinkamas naudojimas – dauguma dujinių viryklių turi ganėtinai panašius naudojimo patarimus. Jeigu su įranga elgsitės atsakingai ir delikačiai, prailginsite jos tarnavimo laiką.
  •       Prasta elektros instaliacija – tai galioja elektrinėms viryklėms, kur svarbi pastovi įtampa bei nepertraukiamas ir geras veikimas. Jeigu instaliacija bus prastos būklės, tuomet negalima tikėtis, kad remontas nebus reikalingas.

  Gali būti ir kitų priežasčių, kurios nulemia gedimą. Išpylus skystį ant valdymo mechanizmo arba dėl kito nelaimingo atsitikimo, elektrinėje viryklėje gali būti pažeista elektronika. Taip pat pažeisti viską galima ir pasirinkus netinkamas valymo priemones. Jeigu pastebite, kad įranga elgiasi ne taip, kaip įprastai, kuo skubiau kvieskite mūsų komandą atlikti apžiūrą bei padaryti reikalingus viryklių remonto darbus.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti virykles Kaune?

  Viryklių remontas Kaune dažniausiai trunka nuo 1 iki 24 valandų nuo gedimo užregistravimo. Remonto ir taisymo trukmė kinta, kadangi meistrai visada susiduria su nevienodais iššūkiais. Net ir gana paprastą remontą kai kada atlikti yra ganėtinai sudėtinga vien dėl to, kaip pvz., sumontuota buitinė technika. Jeigu gedimas labai retas arba reikia pakeisti be galo sudėtingą komponentą, detales gali tekti užsakyti. Užsakymas trunka šiek tiek laiko, todėl gali tekti palaukti vieną ar kelias dienas papildomai.
  Kad ir koks remontas reikalingas jūsų viryklei, apie remonto trukmę meistrai informuos dar prieš viską pradedant.

  Kokia yra viryklių remonto kaina?

  Remontuoti kaina yra skaičiuojama pagal gedimą. Viryklių remonto Kaune kainos startuoja nuo ~45€, tačiau vieni remonto darbai yra pigesni, o kiti – brangesni. Priklausomai nuo įrenginio unikalumo ir sudėtingumo.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Mes atsiskaitymą už paslaugas galime priimti jums patogiausiu būdu. Priimame apmokėjimus grynaisiais, mokėjimo kortelėmis ar bankiniais pavedimais.