Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Audio aparatūra, technika visada yra svarbi namų kino, grotuvų ir pramoginių centrų sudedamoji dalis. Tarp audio aparatūros ir technikos patenka: kolonėlės, stiprintuvai, ausinės, kita, susijusi įranga. Kaip ir bet kuris kitas įrenginys, audio aparatūra ir technika gali sugesti arba imti prastai veikti. Kai taip nutinka, reikia efektyvaus technikos remonto, kuris vėl atstatytų optimalų veikimą ir leistų mėgautis aukštos kokybės garsu.

  Mes esame garso technikos ir elektronikos remonto ekspertai bei visuomet esame pasirengę padėti. Siūlome garso technikos remonto paslaugas Vilniuje, o taip pat visada esame pasirengę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Mumis pasitiki daugybė verslo ir privačių klientų iš visos Lietuvos.

  Nežinote, kas nutiko jūsų garso technikai? Ne bėda. Tiesiog paskambinkite mums, sutarkime dėl laiko technikos pristatymui, atgabenkite ją į mūsų remonto centrą ir vienas iš mūsų patyrusių technikų greitai diagnozuos problemą – pasiūlys sprendimus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Audio aparatūros ir technikos taisymas Vilniuje

  Garso aparatūros remontas nebūtinai turi trukti ilgai. Daug kas taip pat galvoja, jog jeigu gedimas rimtas – dažnai apsimoka tiesiog pirkti naują įrenginį. Siūlome atvežti audio aparatūrą pas mus ir galbūt mes ją galėsime sutaisyti gerokai pigiau nei kainuotų naujo analogo pirkimas. Dažniausiai apie tai, kad audio aparatūrai reikalingas taisymas, išduoda: šaižus arba duslus garsas, suprastėjusi garso kokybė, nešvarus garsas, nebeveikianti įranga arba kiti techniniai defektai.

  Taigi, jei ieškote patikimos ir sparčios garso technikos remonto paslaugos, Salvata turi patirtį, žinias ir sprendimus, kurių reikia jums. Susisiekite su mumis šiandien, ir mes mielai padėsime.

  Audio technikos remonto kaina

  Garso technikos remonto kaina priklauso nuo problemos pobūdžio ir rimtumo. Tačiau visada siekiame, kad mūsų kainos būtų konkurencingos. Norėdami sužinoti preliminarią remonto kainą, tiesiog susisiekite su mumis ir sutarkite dėl įrangos atvežimo į remonto centrą. Mielai pateiksime jums konkurencingą, preliminarų garso technikos remonto kainos pasiūlymą.

  Kad gautumėte konkrečius skaičius, turėsime apžiūrėti jūsų garso techniką nuodugniai ir įvertinti remonto poreikį. Tai atlikus galima nustatyti, kokius darbus reikia atlikti, kokias detales keisti ir kokie kiti poreikiai yra.

  Nepriklausomai nuo to, kokia problema ar defektas kenkia jūsų garso, audio technikai, galite būti tikri, kad Salvata jums pateiks labai patrauklią garso technikos remonto Vilniuje kainą.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Yra daugybė priežasčių, dėl kurių verta rinktis Salvata savo garso technikos remonto poreikiams. Pateiksime svarbiausias:

  • Mes esame garso technikos remonto ekspertai ir visada pasiruošę padėti. Turime per 25 metų patirtį atlikdami įvairius remonto darbus.
  • Siūlome konkurencingas garso technikos remonto kainas Vilniuje.
  • Esame draugiška ir profesionali komanda, todėl visada mielai padedame, konsultuojame, randame individualius pasiūlymus.

  Be to, daugumą audio ar kitos technikos remonto užduočių atliekame per 24 valandas ar greičiau.

  Jeigu sugedo audio aparatūra – nieko nelaukite, o kreipkitės į tuos, kurių patirtis, žinios bei turima įranga išsprendžia net ir pačias sudėtingiausias problemas.

  Kiek trunka audio aparatūros (technikos) remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal audio aparatūros gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po audio aparatūros remonto ir pakeistoms jos dalims?

  Taip, audio aparatūrai ir pakeistoms jos dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95