Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Plakiklių taisymas Vilniuje

  Šiandien plakikliai yra vieni populiariausių smulkių buitinių prietaisų naudojamų gaminant maistą. Jeigu jūsų plakiklis sugedo, tikrai neskubėkite jį išmesti ir pirkti naują. Meistrai Vilniuje jums suteiks kokybiškas taisymo paslaugas ir plakiklių remontas jums taps tik prisiminimu. Taigi, jeigu jūsų plakiklis sugedo susisiekite su mumis telefonu 8 700 800 95 arba atvykite į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Plakiklių remontas – kaip to išvengti

  Kaip tinkamai prižiūrėti šiuos prietaisus, kad plakiklių taisymas būtų kuo retesnė problema? „Salvata“ meistrai tvirtina, jog plakikliai paprastai turi keletą mygtukų kuriuose dažnai užstringa maisto likučiai. Tai ir tampa itin dažna priežastimi kodėl sugenda plakikliai. Tad pirmiausia, kai tik baigėte darbus, švariai nuvalykite plakiklį ir patikrinkite ar neliko maisto likučių tarpuose tarp mygtukų. Tuomet plakiklių remontas jums bus išties menkai pažįstama bėda.

   

  Operatyvus darbas už protingą kainą

  Jeigu jūsų plakiklis sugedo visai netikėtai ir neturite laiko atvykti į mūsų centrą, o taisymas reikalingas labai skubiai, nenusiminkite – meistras į namus yra visuomet jūsų paslaugoms. Tereikės skirti keletą minučių užklausos formai užpildyti įmonės puslapyje. Kaina tikrai neišgąsdins, nes nemokama meistro iškvietimo paslauga galės pasinaudoti ne tik Vilniaus gyventojai ar verslininkai, bet ir 50 km. spinduliu nuo sostinės įsikūrę žmonės bei  įmonės. Tegul jūsų plakiklių remontas tampa mūsų rūpesčiu. Beje, užsakyti meistro paslaugas galite ir paskambinę telefonu ar atvykę į remonto centrą nurodytu adresu.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kiek laiko užtrunka plakiklio remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus plakiklių gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.

  Kiek kainuoja meistro iškvietimas į namus plakiklio remontui?

  Taupantiems laiką arba neturintiems galimybių patiems pristatyti plakiklio į remonto centrą Salvata teikia nemokamas meistro į namus paslaugas. Mokestis taikomas tik tuo atveju, jeigu technikos remontuoti neapsimoka arba klientas atsisako remonto paslaugų.

  Kaip apskaičiuojama remonto kaina?

  Suma, kuri bus reikalinga norint sutaisyti plakiklį apskaičiuojama trimis etapais 1# Laikas kurį meistras turės skirti prietaiso remontui 2# Remontui reikalingų detalių suma 3# Gedimo pobūdis.