Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Virdulių remontas Vilniuje ir Kaune

  Šiomis dienomis virdulys yra toks prietaisas, kurį galima rasti visur – bet kuriuose namuose, darbo vietoje ar net lauko sąlygomis įsikūrusioje poilsio zonoje. Jų, kaip žinia, yra pačių įvairiausių: plastikinių, keramikinių, nerūdijančio plieno ir t.t. Tad visai nenuostabu, jog šis taip dažnai naudojamas vandens užvirimo prietaisas genda pakankamai dažnai. Jeigu taip nutiko, neskubėkite savo mėgstamo virdulio pakeisti nauju. Jums tiesiog reikalingas skubus virdulių remontas ir meistrai Vilniuje bei Kaune tikrai pasiruošę padėti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Virdulių taisymas – tik į profesionalų rankas

  „Salvata“ meistrams neįveikiamų užduočių nėra. Tą puikiai įrodo ne vienerių metų praktika ir įgytas tiek privačių klientų, tiek Lietuvoje garsių įmonių pasitikėjimas. Komandoje dirba profesionalai, kuriems pavaldus bet koks tiek smulkesnės, tiek profesionalios buitinės technikos taisymas. Todėl galite drąsiai patikėti savo virdulių remontą mums. Kokybę ir greitą aptarnavimą pažadame atsakingai. 

   

  Optimalus kainos ir kokybės santykis

  Tausodama savo klientų laiką, mūsų įmonė siūlo paslaugą – taisymas namuose. Jeigu baiminatės, jog tokia paslauga jums brangiai kainuos, užtikriname, kad  taip nėra. Nemokamu meistro iškvietimu gali pasinaudoti ne tik Vilniaus ar Kauno gyventojai, bet ir 50 km. spinduliu nuo miestų centrų esantys klientai. Tad paslaugos kaina išties neišgąsdins. Meistras į namus atvyks jums patogiu laiku, kurį nurodysite paskambinę mums arba užpildę užklausos formą įmonės puslapyje. 

   

  Tegul jūsų trintuvo remontas tampa  mūsų rūpesčiu

  Tad jeigu šiandien reikia virdulių taisymo, jums tereikia paskambinti į „Salvata“ telefonu +370 700 800 95 arba atvykti į remonto centrą adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius arba Chemijos g. 17C, Kaunas. Paslaugą galite užsakyti ir apsilankę „Salvata“ internetiniame puslapyje.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Kodėl verta rinktis Salvatą virdulių remontui?

  Salvata savo veiklą vysto nuo 1995 metų. Per ilgą darbo laiką sukaupėme didelį žinių ir kompetencijų bagažą, kurio dėka galime užtikrinti, kad virdulių remonto darbai bus atlikti kokybiškai ir greitai.

  Kokių gamintojų virdulius remontuojate?

  Mes užsiimame įvairių virdulių taisymu. Ilgametė patirtis ir didelis kompetentingų darbuotojų skaičius, leidžia taisyti įvairių gamintojų techniką.

  Kiek laiko užtrunka virdulių remontas Salvatos buitinės technikos servise?

  Dažnai pasitaikančius ir nesudėtingus virdulių gedimus salvatos meistrai sutvarko per 24 valandas nuo užsakymo registravimo. Susidūrus su sudėtingu gedimu klientui suteikiama visa informacija apie darbų terminus, kainą ir remonto eigą.